Zehir Zemberek

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, WinampHellBoy üyesi tarafından 12 Aralık 2010 tarihinde yazılmıştır. Zehir Zemberek hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. [SIZE=+0][/SIZE]Zehir Zemberek

[SIZE=+0][/SIZE]Hagi basın toplantısında resmen esip gürledi! Rumen hoca, "Kişiliği olan bir takım, kişiliği olan oyuncularla kurulur. Böyle oyuncular bulmalıyız. Önümüzde iki maç daha var., sonra kimlerle yola devam edeceğimizi göreceksiniz" dedi.
    [SIZE=+0][/SIZE]Gençlerbirliği karşısında alınan yenilgiye en fazla sinirlenenlerin başında teknik direktör Gheorgehe Hagi geliyordu. Basın toplantısında çok sert ifadeler kullanan teknik adam, oyuncularına da gözdağı verdi. Hagi şunları söyledi: Takım o kadar kötü oynadı ki taraftarımızdan özür diliyorum. Futbol sahada oynanan bir oyun, Oyuncularıma bunu söyledim, umarım bazıları bunu anlar. Bütün suç bize ait... Kötü bir izlenim bıraktık ve hatırlamak istemediğimiz bir gece oldu. Birçok değişiklik yapılması gerektiğini biliyorum. Bunlar devre arasında olacak. Önümüzde iki maç daha var, sonra kimlerle devam edeceğimizi göreceksiniz..."

Misimovic için sert mesaj
    Kadro dışı bırakılan Misimovic ile ilgili de konuşan Hagi, "Galatasaray'da oynamak isteyen oyunculara takımın ihtiyacı var" demekle yetindi. Rijkaard döneminden daha kötü olmadıklarını da savunan Rumen hoca, "Belki takı8m şu anda aynı durumda ama daha kötü değil. Bazı şeyle işime gelmiyor ama böyle devam etmek zorundayız. Geldiğim için asla pişman olmadım." ifadesini kullandı.
    12 Aralık 2010
  2. Zehir Zemberek Cevapları

soru sor

Zehir Zemberek