Zayıflamak için terlemek gerekli mi?

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 20 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır. Zayıflamak için terlemek gerekli mi? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Terlemenin kilo üzerindeki etkisini merak edenlere uzmanlar açık bir şekilde cevap verdiler. Terleyerek zayıflamam mümkün müdür? Terlemenin vücut üzerinde nasıl bir etkisi vardır? Tüm bu soruların cevaplarını uzmanlardan dinleyin.

  Zayıflama için terlemeye çalışıyorsunuz ama bu doğru yöntem mi? İşte tüm soruların ve aklınıza takılanların en doğru cevapları ve öneriler.
  [h=2]Terlemek Zayıflatır Mı?[/h]


  • Bol bol su için.
  • Egzersize başlamadan en az 30 dakika önce en az 1 lit*re yeşillik içeceği için.
  • Daha sık veya daha uzun süreli egzersiz yapın. 15 daki*ka yerine 30 dakika veya günde iki kez 15 dakika boyun*ca çalışın. Genelde, daha sık yapmak daha uzun yap*maktan daha iyidir.
  • Eğer egzersiz yapamıyorsanız bile gene de terleyebilir*siniz: 60 derece sıcaklıkta kızılötesi kuru-sıcak saunada 30 dakika kalın. Yeşillik içecekleri içmeyi unutmayın. Bu tür bir sauna, yapabileceğiniz en iyi pasif egzersiz*dir. Kan dolaşımını artırır, lenf sıvılarının hareketini başlatır ve sanki hareket ediyormuş gibi kalp atışınızı hızlandırır. Ve terlersiniz!
  • Gözeneklerinizi açmak için cildinizi bir fırça ile fırçalayın. Bunu, egzersizden sonra yaptığınız duş sırasında uygulayabilirsiniz.
  • Gözenekleri açmak ve asidik toksinleri atmak için ingi*liz Tuzu (Epsom Tuzu) banyosu yapın.
  • Lenf sistemindeki dokulardan asitleri atmak için hafta*da iki kere lenf masajı yaptırın
  20 Nisan 2012
  #1
 2. Zayıflamak için terlemek gerekli mi? Cevapları

soru sor

Zayıflamak için terlemek gerekli mi?

Alakalı Aramalar:

 1. zayiflamak icin terlemek sart mi

  ,
 2. terlerken zayıflamak

  ,
 3. Terleyerek zayıflanırmı