Zayıf gösteren kıyafet hileleri

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Zayıf gösteren kıyafet hileleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kilo aldığınızı düşünüyor ve ince, zarif görünmek mi istiyorsunuz. O zmaan bizden size muhteşem öneriler. Konumuz da ki hilelerle doğru kıyafeti ve önerileri uyguladığınız da moraliniz yerine gelecek, çünkü zarif ve ince bir görünüm alacaksınız.

  1) UYGUN KESİMİ SEÇMEK
  Birkaç kilo fazlanız olsa da vücudunuzu bol kıyafetlerin altına saklamanıza gerek yok. Hatta bu çoğu zaman sizi daha iri ve bakımsız gösterecektir. Hatlarınızı gösteren kıyafetler giymekten çekinmeyin ancak çok dar giysilerden kaçının.


  2) DOĞRU ÇORABI SEÇMEK
  Bacaklarınız kalınsa sizin için en uygunu desensiz tek renk çorap giymektir. Çiçekli puanlı veya baklava desenli çoraplar da bacakları şişman gösterir. Bacağı daha ince ve uzun gösterecek desenli çoraplar yalnızca koyu zemin üzerine ince uzunlamasına çizgili çoraplardır.

  3) KOLYELER İNCE GÖSTERİR
  Uzun inci kolyeler hem şu an çok revaçta hem de zayıf görünme hilesi için mükemmel yardımcılar… Dekoltenizi uzatır ve orantıyı düzelmeye yardım ederler. Ayrıca dikkati problemli bölgelerden uzaklaştırırlar.

  4) GÜZEL BİR SİLUET İÇİN
  Balenli korseler son derece elastik olmalarına rağmen formunuzu güzelleştirmeye yardım eder. Çıkıntıları mükemmel şekilde yok eder. Dar elbise ve eteklerin altında harika bir görüntü yaratırlar.

  5) VÜCUDA OTURAN KIYAFETLER
  Bele oturan bir blazer ceket hem belinizi daha ince gösterir hem de fazlalıklarınızı saklamaya yardımcı olur. Buna diz boyunda dar bir etek ekleyin göreceksiniz ki giysileriniz kilolarınızı mükemmel saklayacak. Baldırlarınız kalınsa bileğe kadar uzanan bir etek giyebilirsiniz.

  6) BEYAZ BLUZLA ZİNDE BİR GÖRÜNÜM
  Her gardıropta muhakkak olması gereken bir parçadır. Üst kısmınız iriyse hafifçe bele oturan ve bol bir bluz seçin ayrıca genişçe bir V yakası olması gerekli. Bu kombinasyonla daha ince uzun bir görünüm yaratabilirsiniz.

  7) KİLOLULARDA PANTALON SEÇİMİ
  Kiloluysanız önde ütü çizgisi olan klasik kesim pantalonlar size en uygun seçimdir. Bunları hem bluzlar hem ceketler hem de gömleklerle şık bir biçimde kombine edebilirsiniz. Önde ütü çizgisi olan pantalonları gardırobunuzda mutlaka bulundurmalısınız çünkü ütü çizgileri bacağınızı daha ince ve uzun göstermeye yardımcı olur böylelikle çok daha zayıf görünerek göz kamaştırabilirsiniz.

  8.) SİYAH HER ZAMAN GÖZDE
  Siyah renk şişman hanımların vazgeçilmez yardımcısıdır. Bu renkte giyeceğiniz her kıyafet birkaç kilo zayıf gösterir. Tepeden tırnağa siyah giyindiyseniz aksesuarlarda görünümünüze biraz renk katabilirsiniz. (Şal kolye broş kemer…gibi)

  9) BLAZER CEKETLE FORMDA GÖRÜNÜN
  Bu tip ceketlerde tek sıra düğmelileri ve hafifçe bele oturanları tercih edin. Kalça ve basenleriniz iriyse uzunca bir blazer seçin ki fazlalıklarınızı kapatsın. Geniş köşeli ceketler ve çift sıra düğmeli ceketler vücudu olduğundan daha iri gösterir.

  10) V YAKALAR
  Derin V yakalı gömlek ve kazaklar zayıf görünmek isteyenler için vazgeçilmezdir. Vücudun üst bölümünü ve boynu daha uzun gösterirler. Bu tip gömleklerle iri göğüsler daha şekilli görünürler. İşlemeli veya nakışlı V yakalar dikkati başka yöne çekmesi açısından idealdir.

  11) BACAKLARI DAHA İNCE GÖSTERMEK İSTEYENLERE
  Kalın bacaklar için ideal olan düz kesimli ve boyuna ince çizgili pantalonlardır. Bunlar bacakları daha uzun ve ince gösterir. Bu tip pantalonları açık renk bir kazak ve hafif bele oturan koyu renk uzun bir yelekle veya yine bele oturan bir blazer ceketle tamamlarsanız kilonuzu saklayan harika bir kombinasyon elde edersiniz.

  12) MÜKEMMEL AYAKKABILAR
  Bacaklarınızı olduğundan güzel göstermek için yüksek topuklu ayakkabı giymek işe yarayacaktır. Bu ayakkabıların açık kesimli olmaları inceltici etkilerini artırır.

  13) VÜCUDUNUZU SARAN BLUZLAR
  Çapraz bağlanan bluz ve gömlekler çok moda olmakla kalmıyor fazlalıklarınızı da başarıyla saklıyorlar. Birkaç kilo aldığınızda bu tip bluzları biraz daha gevşek bağlayarak kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Kiloları verdiğinizdeyse daha sıkı bağlarsınız olur biter.

  14) BENZER RENKLERLE YAPILAN KOMBİNASYONLAR
  Açık olsun koyu olsun tepeden tırnağa aynı renkten oluşan kombinasyonlar vücudu daha ince gösterir. Burada dikkat etmeniz gereken eğer kemer takacaksanız bunun da aynı renk olmasıdır yoksa inceltici etki bozulur.

  15) YELEKLE KİLOLARI SAKLAYIN
  Vücudunuzun üst kısmı daha genişse bir yelek yardımıyla daha orantılı ve ince görünebilirsiniz. Kontrast renklerin yardımına başvurun koyu zemin üzerine açık renk bir yelek veya tam tersi. Problemli bölgenizin eskisi gibi heybetli görünmediğini fark edeceksiniz.

  16) İNCE ÇİZGİLERLE İDEAL FİZİĞE KAVUŞUN
  Zayıf görünme hileleri arasında en etkilisi ince çizgili kıyafetlerdir. Bunlar her zaman zarif ve ince bir görünüm sağlarlar. Hafifçe bele oturan blazer ceketler ve dar kesimli pantalonlarla anında birkaç kilo daha hafif görünebilirsiniz.

  17) ÇOK DAR ETEKLERDEN KAÇININ
  Kilolular için en ideal etek kesimi üstü dar ve aşağı doğru genişleyen kesimlerdir. Uzunluğu baldırlarınızın şekline göre ayarlamalısınız. Çok kalın baldırlarda eteğin uzunluğu ayak bileğine kadar olmalıdır. Otantik bohem etekler şu anda hem çok moda hem de volan açısından zengin. Bunlarla fazlalıklarınızı mükemmel gizleyebilirsiniz. Düz kesimli etekleri tercih ediyorsanız boylarının en azından diz hizasında olmasına ve ince gösterici etkisinden dolayı arkadan yırtmaçlı olmasına özen gösterin.

  18) DÖKÜMLÜ KESİMLER GÜZELLEŞTİRİR
  Bol dökümlü bir bluzla hafif problemli bölgeleri çarçabuk saklayabilirsiniz. Dökümlü kumaş sayesinde fazlalıklarınızı gizleyebilirsiniz. ince uzun gösterme etkisi de cabası.

  19) KALIN BACAKLAR İÇİN EN İYİ KOT PANTALON KESİMİ
  İri bir kalçaya ve kalın basenlere sahipseniz düz kesimli streç kotları tercih edin. Bunlar vücudu saran kotlara nazaran bacakları daha ince gösterecektir.

  20) ELBİSE SEÇERKEN
  Kilolu bayanlar için en ideal elbiseler üst kesimi dar eteği volanlı elbiselerdir. Derin bir V yakayla daha ince uzun bir görüntü elde edersiniz ve dikkatleri hoş dekoltenize toplarsınız.

  21) BELİ İNCE GÖSTERMEK İÇİN
  Bel korseleri belinizi sıkmadan bir bedene kadar daha ince gösterir. Bunların tasarımı karın ve bel bölgesini kontrol altında tutmanızı ve giyerken kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.


  Bunları tercih edin:

  • Düz kesim ve pilisiz etek
  • Kalçaların altına kadar inen ceket (göğüs bölgesinin ön plana çıkması için çok bol olmamalı)
  • Tunik ve uzun gömlek
  • Göğüs dekolteli yaz elbisesi
  • Uzun, akıcı, dekolteli, göğüs kısmı sıkı ve alt kısmı genişleyen gece elbisesi
  • İri bir vücudunuz varsa uzun ve yüksek belli pantolon
  • Kalçalarınızı kamufle etmek istiyorsanız bol pantolon
  • Çizme
  • Kalçaya doğru takılacak ince kemer
  • Daha zayıf gösterecek dikey çizgili desenler
  • Akıcı malzemeler
  • Geniş ve uzun kollu kıyafetler (eğer kollarınız kalınsa büstiyer ve atletlerden uzak durun)
  Bunlardan uzak durun:

  • Göğsü bastıran ve kalçayı ortaya çıkaran kısa deri ceket
  • Göğüs bölgesinde cepleri olan ceket
  • Düşük belli pantolon
  • Bol paça pantolon
  • Göğüs bölgesinden kemerli elbise
  • Büyük motif baskılar
  • Mini etek
  • Cepli kargo pantolon (kalçayı olduğundan büyük gösterecektir)
  • Üst üste giyinmek
  • Kısa ve dar tişörtler
  • Enine çizgili desenler
  • Parlak kumaşlar
  • Streç malzemeler
  Zayıf gösteren birkaç moda hilesi

  • Siyah ve diğer koyu renkler yuvarlak hatların belli olmamasını sağlar. Hacmi azaltır.
  • Yuvarlak hacmi dengelemek adına gösterişli aksesuarlar, volümlü saç modelleri tercih edin.
  • Alt kısmınız daha kiloluysa, üst kısmınızı vatkalar veya gösterişli aksesuarlar ile değerlendirin.
  • Kendinizi neyin içinde iyi hissediyorsunuz? Cevabınız atletler ve canlı renkte kumaşlar ise bundan asla sakınmayın. Kendinizi iyi hissetmeniz her şeyden daha önemli!


  30 Mart 2012
  #1
 2. Zayıf gösteren kıyafet hileleri Cevapları

soru sor

Zayıf gösteren kıyafet hileleri

Alakalı Aramalar:

 1. omuzları dar gösteren kıyafetler

  ,
 2. omzu dar gösteren kıyafetler

  ,
 3. omuzlari dar gostermek

  ,
 4. zayif gösteren düz çizgili tunik ,
 5. omuzları dar gosteren elbıseler