Zalman'dan Yeni Ekran Kartı Soğutucusu: VF1000 LED

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, breakerturk üyesi tarafından 5 Eylül 2007 tarihinde yazılmıştır. Zalman'dan Yeni Ekran Kartı Soğutucusu: VF1000 LED hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  [​IMG]

  Soğutma konusunda sektörün önde gelen lider firmalarından biri olan Zalman, yeni erkan kartı soğutucusu VF1000 LED'i duyurdu. Firmanın hazırladığı yeni soğutucusu an itibariyle piyasada var olan pek çok eski-yeni ekran kartı ile uyumlu olarak çalışabilmekte. Firmaya özgü VFP (Variable Fin Profile) teknolojisi ile desteklenen VF100 LED, bakır tabanlı yapısı ve 4 adet ısı iletim borusu ile dikkat çekmekte.

  Grafik işlemcinin yanı sıra ekran kartının belleklerini ve PCB üzerinde yer alan diğer komponentleri de soğutabilen V100 LED üzerinde 8cm'lik sessiz çalıştığı vurgulanan bir fan yer alıyor. Hızı ayarlanabilir fanın yanı sıra kolayca kurulabilmesi ile de dikkat çekeceğe benzeyen Zalman'ın yeni soğutması VF100 LED başta GeForce 8800 serisi olmak üzere pek çok ekran kartı ile uyumlu olarak çalışabilmekte.

  [​IMG]

  [​IMG]
  5 Eylül 2007
  #1
 2. Zalman'dan Yeni Ekran Kartı Soğutucusu: VF1000 LED Cevapları

soru sor

Zalman'dan Yeni Ekran Kartı Soğutucusu: VF1000 LED