Yüzünüzde Rönesans Rüzgarları…

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, kardo534 üyesi tarafından 15 Haziran 2019 tarihinde yazılmıştır. Yüzünüzde Rönesans Rüzgarları… hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Cildimize ne yaparsak yapalım yaşımız genetiğimiz ve çevre faktörlerinin tutsağı olarak yaşlanıyoruz.

  Dermatolog Uzm. Dr. Deniz Koral, yaşlanma belirtilerine adeta ‘dur’ diyecek yüzümüzde botoks etkisi yaratan Rönesans ürünü hakkında birçok kişinin sorularına yanıt verecek açıklamalarda bulundu.

  Özellikle genç yaşlardan hatta çocukluk çağından itibaren en etkili anti aging olarak dünya sağlık örgütü başta olmak üzere tüm otoritelerin üzerinde görüş birliğine vardığı güneşten koruyuculara rağmen engelleyemediğimiz doğal bir süreç, yaşlanmak…

  ÖZEL BİTKİ EKSTRESİ ÖZELLİĞİ

  Botoks kırışıklıkları ortadan kaldırabilen güçlü bir silah, ancak süresi çeşitli faktörlere bağlı olarak azalabiliyor.. Bunu uzatmak ve tabiri caizse kremle botoks yapmak mümkün mü?? Evet, Rönesans budur, oenigma kremi içerdiği çok özel bir bitki ekstresi sayesinde bunu yapabiliyor.

  BOTOKS ETKİSİ

  Doğada kendi halinde bulunan bir bitkiden oenante elde edilen çok özel bir ekstratla cildinizdeki ince ve derin çizgileri yok edebilirsiniz. İçeriğinde ki patentli oenante bitki özü sayesinde (sadece oenigma içeriğinde bulunur) botoks etkisi elde edilir.

  CİLTTE CANLANMA, SIKILAŞMA, DOLGUNLUK

  Günlük kullanımda 8-10 saat süre ile göz çevresi ve dudak kenarlarındaki ince çizgilerin yok olmasını sağlar ancak mimik kaybına neden olmaz. İçeriğindeki C vitamini hyalüronik asit sayesinde ayrıca ciltte sıkılaşma, canlanma renklerde açılma, dolgunluk hissedilir.

  Botoks yaptırdıktan sonra kullanılacak olursa botoksun etkisini uzatır. Ayrıca botoks çizgilerin tamamen yok olmasını sağlamaz ama oenigma sayesinde kalıcı çizgilerde hafifleme görülür. Botoks yaptırmadan da günde iki kez kullanılırsa botoks yaptırmış gibi mimikleri durdurmadan çizgilerin hafiflemesine neden olur.


  Farmasera


  www.farmasera.com.tr

  Facebook: /farmasera/

  Instagram: /farmaseram/
  15 Haziran 2019
  #1
 2. Yüzünüzde Rönesans Rüzgarları… Cevapları

soru sor

Yüzünüzde Rönesans Rüzgarları…