Yurtdışı Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Addis Agrofood

İsimli konu WH 'Kültür - Sanat' kategorisinde, salesplus üyesi tarafından 31 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Yurtdışı Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Addis Agrofood hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ladin Fuar ve Kongre Organizasyon Hizmetleri yurtdışında düzenlenen fuar ve kongre organizasyonlarının tanıtımlarını yaparak yeni pazarlar hedeflemektedir. Yurtdışı gıda tarım fuarlarına ait organizasyonların gerçekleştirdiği Etiyopya, Yunanistan, Irak, Polonya, Dubai, Rusya, Singapur, Ukrayna, İran, İtalya, Suriye, Brezilya ülkeleri başta olmak üzere daha birçok ülkede yurtdışı fuar organizasyonlarının tanıtımını yapmış aynı zamanda Ladin olarak da yurtdışı fuarları düzenlemiştir.


  Ladin düzenlemiş olduğu yurtdışı fuarlar ile yatırımcılar için yeni pazarlar keşfetmektedir. Yatırım yapılabilir bölgelerde fuar ve kongreler düzenleyerek o bölgelerin tanıtımlarını yapmaktadır. Tek bir sektörde sınırlanmadan her sektöre uygun bir fuar organizasyonu ile sektörün yurtdışına açılmasını ve yeni mecralarda tanıtılmasını sağlamaktadır.


  Etiyopya’nın Ababa kentinde düzenlenecek olan Afrika fuarları arasında yer alan Addis Agrofood Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı ile katılımcılar için yurtdışında yeni yatırım kapıları açılmaktadır. Katılımcılar geliştirmiş olduğu makinaların tanıtımlarını yaparken ziyaretçilerde işlerini kolaylaştıracak ve verimliliğini arttıracak makinaları inceleyerek satın alma imkanı bulmaktadır.


  Yurtdışı gıda tarım fuarı geçtiğimiz yıl düzenlendiğinde katılımcı listesinde yer alan Ilgun Tarım, Bastak Gıda, Çukurova Silo, Heineken, Kutlusan, Tamek Gıda, Progum Gıda, Yemmak ve daha yüzlerce firma Afrika fuarları kapsamında ürünlerinin tanıtımlarını gerçekleştirmiştir.


  Afrika tarım fuarı ile bölgede yer alan çiftçiler son teknoloji tahıl taşıma sistemleri, toprak i̇şleme makinaları, çapalama makineleri, silo aksesuarları, traktörler, paketleme makinaları ve ekipmanları,depolama sistemleri ve ekipmanları gibi daha bir çok tarım makinalarını satın alabilme imkanı elde etmektedir. Almış oldukları tarım makinaları ile tarımdan elde ettikleri verimi arttırarak daha fazla kazanç elde etmektedirler. Aynı zamanda gıda sektörünü de kapsayan Afrika gıda fuarı ile teknolojik ekipmanların üretimlerini gerçekleştiren firmalar çiftçiler ile bir araya gelerek ürünlerin tanıtımlarını yapmaktadır.


  Sizlerde Etiyopya’da gerçekleşecek olan Addis Agrofood fuarında yerinizi almak için Ladin ile iletişime geçebilirsiniz.


  Addis Agrofood Tarım Makinaları – Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı

  Tarih: 8-11 ARALIK 2017

  Fuar Yeri: ADDİS ABABA - ETİYOPYA

  Fuar Alanı: Addis Ababa Exhibition Center
  31 Mayıs 2017
  #1
 2. Yurtdışı Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Addis Agrofood Cevapları

soru sor

Yurtdışı Tarım Makinaları, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Addis Agrofood