Yüksekova'da operasyonlar sürüyor

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 6 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır. Yüksekova'da operasyonlar sürüyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'ndeki opersyonlar devam ederken, Cumhuriyet Mahallesi'nde dün belirlenen hedefler yoğun top atışları ile vuruldu. Sabah saatlerinde ise aynı mahallede yoğun silah sesleri duyuldu.

  Hendeklerin kapatılması, barikatların kaldırılması, PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için 13 Mart'ta ilan edilen sokağa çıkma yasağınını ardından başlatılan 'Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle Müşterek Operasyonu' tüm hızıyla devam ediyor. Gece boyunca zaman zaman patlama seslerinin geldiği Cumhuriyet Mahallesi'nde sabah saatlerinde de hareketlilik sürdü. Zırhlı araçlarla girilen mahalleden yoğun silah sesleri duyuldu.

  İlçenin Dize, Kışla, Orman, Mezarlık ve Yeşildere mahallelerinde ise barikatların kaldırılması, hendeklerin kapatılması ve bombalı tuzakların imha edilmesi için başlatılan arama tarama çalışmaları sürüyor.
  6 Nisan 2016
  #1
 2. Yüksekova'da operasyonlar sürüyor Cevapları

soru sor

Yüksekova'da operasyonlar sürüyor