Yolcu kalmasın!

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 6 Mayıs 2008 tarihinde yazılmıştır. Yolcu kalmasın! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Kupa maçındaki hata
  Ligin son haftasında lider Galatasaray’ın 3 puan gerisinde giren ve şampiyonluğa ulaşması mucizelere bağlı olan Fenerbahçe’de önümüzdeki sezonun planlaması yapılmaya başlandı. 12 Mayıs’ta transfer için düğmeye basacak olan yöneticiler, bazı futbolcularla yolları ayırma kararı aldı. Bu isimler arasında en çarpıcı olanı ise Lugano. Edu ile iyi bir ikili oluşturan ve Juventus gibi ünlü kulüplerin gündemine giren Uruguaylı oyuncunun, Galatasaray’la oynanan kupa maçı sonrası biletinin kesildiği ileri sürüldü.
  Listede kimler var
  Başkan Aziz Yıldırım tarafından maç öncesi bizzat uyarılmasına karşın hakemle uğraşıp kırmızı kart görmesi nedeniyle kupadan elenmenin faturası Lugano’ya kesildi ve yolların ayrılması kararlaştırıldı. Bu karar, önümüzdeki günlerde Uruguaylı futbolcuya iletilecek. Ayrıca devre arasında büyük umutlarla alınmasına karşın, kötü futboluyla taraftarın tepkisini çeken Maldonado, sürekli problem çıkartan Kezman, geçirdiği ameliyattan sonra sahalara dönemeyen Stephen Appiah ve takımda bir türlü yer bulamayan Önder Turacı’nın da gönderilecekler arasında olduğu öğrenildi.
  6 Mayıs 2008
  #1
 2. Yolcu kalmasın! Cevapları

 3. İyi OLur Yer AçıLır Takımda :)
  7 Mayıs 2008
  #2
soru sor

Yolcu kalmasın!