Yıldız Name Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Yıldız Name Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Yıldızname Bak

  Yıldızname anlam olarak fal anlamı taşımaz bu nedenle yıldızname ile falı karıştırmamak gerekir.Yıldızname bakımı tamamen ebced hesabı esas alınarak yapılır.Bu bakımda her yıldızın karşılığı burçlar oluşturur. Ücretsiz yıldızname baktırmak istiyorsanız buraya tıklayarak yıldızname formunu doldurabilirsiniz yada yıldızname hakkındaki makalemizi okumaya devam edebilirsiniz. Ebced kelimesi arapçadan gelir ve yıldızname astrolojinin alanına girer.Genelde yorumlar yıldızlardan alınan bilgiler doğrultusunda yapılır.Kişilerin yıldıznamesine bakarak o kişi hakkında geçmişte yaşadığı üzücü olaylar yada gelecekte yaşayacağı olumlu veya olumsuz bir takım bilgiler hakkında yorum yapılabilmektedir.
  Ebced hesabında esas olan kelimeleri bu hesaba göre numaralandırmaktır.Bu numaralandırma yapıldıktan sonra kelimelere belli sayılar atanır.Daha sonra bu sayıların karşılığı bulunarak kişinin yıldızmane yorumu yapılır.Yıldızname bakmakabilmek için kişinin arap alfabesini çok iyi bilmesi gerekir aksi halde yıldızname yorumu yapılamaz. Bazı internet sitelerinde türkçe karakterler kullanılarak nasıl yıldızname bakılacağı yazılmış olsa bile bunların hiç bir doğruluğu yoktur.Yıldızname bakmak için arap alfabesini bilmek kesinlikle şarttır.Aksi halde bir yıldızname bakımından söz etmek doğru olmaz.
  Medyum Erdoğan Hoca ücretsiz olarak bu hizmeti veriyor.Fakat kendisine ulaşan çok sayıda bakım isteğine artık cevap vermekte zorlandığı için sizlerden isteği bu bakımı bir fala baktırır gibi talep etmek yerine gerçekten ihtiyaç sahiplerinin bu bakımı talep etmesini istiyor.Çünkü yaşadığımız dünyada acı tatlı bir çok olaylarla baş başa olan çok kötü durumlarda yaşayan kişilerin yani asıl ihtiyaç sahibi insanların yıldızname bakım haklarının çiğnenmemesi için takdir edersiniz ki akla karayı ayırt etmek gerekir.
  Yıldıznameyi fal ile karıştırmamak gerekir.Çoğu insan medyumlar ile falcıların aynı özellikte olduğunu sanırlar oysa medyum ve falcılar tamamen ayrı bir konu üzerinde çalışırlar aynı şekilde fal ile yıldızname de tamamen birbirinden ayrı alanlardan oluşur.
  Son düzenleme: 30 Temmuz 2014
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Yıldız Name Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Yıldız Name Bakımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Alakalı Aramalar:

 1. yıldızname bak ücretsiz