Yılda 16 bin saat eğitim verdiler, müşteri memnuniyetinde %97 ile zirveye oturdular

İsimli konu WH 'Genel Sohbet' kategorisinde, deltafx2 üyesi tarafından 11 Mayıs 2015 tarihinde yazılmıştır. Yılda 16 bin saat eğitim verdiler, müşteri memnuniyetinde %97 ile zirveye oturdular hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yılda 16 bin saat eğitim verdiler,
  müşteri memnuniyetinde %97 ile zirveye oturdular


  Tatil köyü ve rezidanslarıyla ünlü İsviçre merkezli Hapimag gurubunun, Bodrum-Yalıçiftlik’te, 191 dönüm yeşil arazi üzerine kurulu en büyük tesisi olan Hapimag Sea Garden Resort, personeline yılda 16 bin saat eğitim vererek, dünyanın en fazla takip edilen seyahat uygulamalarından HolidayCheck.com tarafından müşteri memnuniyetinde zirveye oturdu.

  Yaptığı yatırımlar ve yeniliklerle her yıl olduğu gibi, bu yılda 2015 sezonuna iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanan Sea Garden’da, yaklaşık 500 kişilik personele tüm yıl boyunca 16 bin saat eğitim verildi.

  Bu sayede Sea Garden Bodrum, güleryüzlü personeli ve hizmet kalitesiyle, dünyanın dört bir yanından üyeleri bulunan ve Avrupalı misafirler tarafından en çok takip edilen seyahat uygulaması HolidayCheck.com’dan yüzde 97 memnuniyet oranı aldı.

  Demirkol: “Personel eğitimi en öncelikli konu”

  Sea Garden Genel Müdürü Kerem Demirkol, personel alımı yaparken, her zaman güleryüzlü, problem çözmeye odaklı, yardımcı bireyler olmasına dikkat ettiklerini söyleyerek, “Bu nedenle de personel eğitimlerine çok önem veriyoruz. Her yıl eğitim alanına önemli yatırım yapıyor ve tüm planlarımızı bu doğrultuda şekillendiriyoruz. Bunun karşılığını da müşterilerimizden olumlu yorumlarla alıyor olmak, bizleri mutlu ediyor” dedi.

  Eğitimcinin eğitimi

  Tesiste Nisan ayında gerçekleştirilen Train the Trainer (Eğitimcinin Eğitimi) kursunda ise tüm departman yöneticilerine, öncelikle Yönetim Becerileri ve kişisel gelişim konularında eğitim verildi. Eğitim konu başlıkları şu şekilde oldu:

  - Zaman Yönetimi ve delegasyonu
  - Planlama ve önceliklerin belirlenmesi
  - Stress Yönetimi
  - Problem Çözme ve Karar Alma
  - Proaktif Liderlik
  - Pazarlık etme ve başkalarını olumlu şekilde etkileme
  - İletişim
  - Koçluk ve Danışmanlık  Sea Garden Bodrum Hakkında

  Mavinin ve yeşilin buluşma noktası

  Avrupa'nın başlıca şehirlerinde yer alan 60'dan fazla modern tatil köyü ve rezidanslarıyla ünlü İsviçre merkezli Hapimag grubunun en büyük tesisi olan Bodrum Hapimag Sea Garden Resort, Ege'nin masmavi ve berrak sularına uzanan çam ağaçlarının arasında yer alıyor. Bodrum’un cennet köşelerinden Yalıçiftlik’te, 191 dönüm arazi üzerine kurulu, mavi bayraklı üç koya sahip olan Hapimag Sea Garden Resort, konuklarına unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatıyor.


  Deniz manzaralı terasların çevrelediği büyük, güzel bahçelerden adını alan Hapimag Sea Garden Resort, mucizevi güzellikteki koyları ve etrafını çevreleyen çam ormanlarıyla yeşilin ve mavinin buluşma noktasında yer alıyor. Bodrum şehir merkezine 17, havaalanına 45 km uzaklıkta bulunan tesis, 351 odalı Tatil Köyü’yle Hapimag’ın geleneksel tatil köyü anlayışıyla misafirlerini ağırlarken; otel bölümü 288 odası, restoran ve barlarıyla hizmet veriyor.


  Hapimag Sea Garden Resort, sağlık ve güzellik merkezi, spor tesisleri, Türk ve dünya mutfaklarının en özel lezzetlerini sunan restoranları ve çocuk tesisleriyle sakin ve huzurlu bir tatil için gerekli olan bütün imkanları sağlıyor.
  11 Mayıs 2015
  #1
 2. Yılda 16 bin saat eğitim verdiler, müşteri memnuniyetinde %97 ile zirveye oturdular Cevapları

soru sor

Yılda 16 bin saat eğitim verdiler, müşteri memnuniyetinde %97 ile zirveye oturdular