'Yetmez... Fazlasını istiyorum'

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, WinampHellBoy üyesi tarafından 15 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. 'Yetmez... Fazlasını istiyorum' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [SIZE=+0][/SIZE]'Yetmez... Fazlasını istiyorum'


  [SIZE=+0][/SIZE]Bialystok ile berabere biten hazırlık maçının ardından Ertuğrul Sağlam, öğrencilerini uyardı: Daha iyisini yapmaya çabalayın. İkinci karşılaşmada disiplinli olalım.
  [​IMG]
  [SIZE=+0][/SIZE]Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, dün sabah idmanından önce öğrencilerine uyarılarda bulundu. Önceki akşam oynanan hazırlık karşılaşmasında Polonya temsilcisi Bialystok ile 1-1 berabere kalan takımından daha iyi olmasını isteyen Sağlam, “Sizden daha fazlasını istiyorum. İşimizin gereklerini yerine getirelim. Kendimizi daha iyisini yapma çabası içine sokalım. İlk maçımızda çok iyi mücadele ettiniz. ikinci karşılaşmada daha disiplinli olalım. Kondisyon ve çabuklukta sıkıntılar gördüm. Bu sene bizden beklentiler diğer yıllara göre daha fazla. Sizden bu performansın fazlasını istiyoruz. Fizik kapasitenizi yükseltin. Çalışmalarımızı bizleri sevenlerin isteklerini yerine getirmek üzerine yapmalıyız” dedi.
  15 Temmuz 2010
  #1
 2. 'Yetmez... Fazlasını istiyorum' Cevapları

soru sor

'Yetmez... Fazlasını istiyorum'