Diğer Windows Sürümleri Yeni Windows'a Doğru

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 9 Ağustos 2014 tarihinde yazılmıştır. Diğer Windows Sürümleri Yeni Windows'a Doğru hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Windows Yeni Serisine Hazır  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Başlarken serisine hoş geldiniz
  [​IMG]
  Bu serideki her e-posta Windows 8.1'deki yeni özellikleri, uygulamaları ve ayarları tanımanıza yardımcı olur. Bu ilk e-postada temel özellikleri açıklayacağız.
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Başlangıç ekranınız
  [​IMG]
  Başlangıç ekranınızda, arama yapmaktan veya cihazınızı kapatmaktan bir tıklama veya dokunma uzaktasınız. İster arkadaşlarınızla ilgili gelişmeleri kontrol ediyor ya da web sitelerini ve dosyaları görüntülüyor, ister en sevdiğiniz uygulamaları kullanıyor olun, cihazınızda yapmak isteyeceğiniz her şeye Başlangıç ekranından ulaşabilirsiniz.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Faydalı ipucu: Kolayca alışık olduğunuz masaüstüne erişin veya doğrudan en sevdiğiniz uygulamalara kolayca erişmek için sabitleyebileceğiniz görev çubuğuna gidin. Alışık olduğunuz görev çubuğu uygulamaları açmayı ve uygulamalar arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Canlı kutucuklar
  [​IMG]
  Başlangıç ekranınızdaki canlı kutucuklar ile tek bir uygulama bile açmaya gerek kalmadan e-postaları ve takvim randevularını görebilecek, sosyal ağlardaki güncellemeleri görüntüleyebilecek, hatta hava durumu tahminlerini kontrol edebileceksiniz.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Faydalı ipucu: Başlangıç ekranının ortasından yukarı doğru kaydırma hareketi yaparak (veya Başlangıç ekranının sol alt köşesindeki aşağı oka tıklayarak) cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaları hızlıca görebilirsiniz. [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Arama, paylaşma, yazdırma ve daha fazlası
  [​IMG]
  Düğmeler sayesinde arama, bağlantı ve fotoğraf paylaşma, diğer cihazlara bağlanma ve ayarları değiştirme gibi en sık yaptığınız şeyleri kolayca yapabilirsiniz. Bunları görüntülemek için parmağınızı ekranınızın sağ kenarından içeriye doğru kaydırın (veya farenizi sağ alt köşeye getirin).
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  Faydalı ipucu
  Dilediğiniz zaman Başlangıç ekranı düğmesine [​IMG] dokunarak Başlangıç ekranınıza geri dönebilirsiniz. Zaten Başlangıç ekranındaysanız Başlangıç ekranı düğmesi sizi en son kullandığınız uygulamaya götürür. [​IMG]
  9 Ağustos 2014
  #1
 2. Yeni Windows'a Doğru Cevapları

soru sor

Yeni Windows'a Doğru