Yeni Tadilat Sitesi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, hayal tadilat üyesi tarafından 1 Ocak 2021 tarihinde yazılmıştır. Yeni Tadilat Sitesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

?

Site Ne Durumda ?

 1. İyi

  oy sayısı 1
  100,0%
 2. Güncel

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. Hayal Tadilat

  25 yıllık tecrübemiz ile siz değerli İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. İstanbul’un tüm bölgelerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü konuda destek sağlamaktayız. İhtiyacınız olan tüm konularda bizlerle iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. İstanbul’da marangoz, korniş montajı, cam balkon, mutfak ve banyo dolabı gibi çeşitli hizmetler vermekteyiz. Ustalarımız sizleri ziyaret ederek ölçülere uygun dekorasyon işlerini gerçekleştirmektedir. İş prensibi olarak 25 yıldır kaliteli ve özverili çalışmayı hedeflemekteyiz. Her zaman firmamız işinde kaliteli ve profesyonel çalışan ekip arkadaşlarına yer vermektedir. Bu sayede bir çok kişiye istihdam sağlamaktayız. Firmamızın İstanbul’un iki yakasında da hizmet veren ofisi bulunmaktadır. Buradan değerli müşterilerimize kısa sürede hizmet sağlamaktadır. Kaliteli ve uygun fiyatlara hizmet sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sayede kaç yıldır ayakta duran firmamız her geçen gün büyüyerek yoluna devam etmektedir. Hayal Tadilat ve Dekorasyon firması olarak bizlere ulaşarak ihtiyacınız olan konularda destek alabilirsiniz.

  İKEA Montaj

  Hayal Tadilat firması olarak ikea mağazasından alacağınız her türlü mobilya grubunun montajını sağlamaktayız. Firmamızla iletişime geçerek kurulumu yapılacak mobilya hakkında bilgi alabilirsiniz.
  1 Ocak 2021
  #1
 2. Yeni Tadilat Sitesi Cevapları

soru sor

Yeni Tadilat Sitesi