Yeni Samsun Haber Sitesi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 2 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. Yeni Samsun Haber Sitesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Gerçek Bizde, Samsun Haber sitesi olarak yayın hayatına yeni başlamış Samsun Haberleri’nin yanı sıra Türkiye ve dünya gündemini anlık olarak takip edebilirsiniz.


  [​IMG]


  SamsunHaber sitesi www.gercekbizde.com Samsun Yerel Haberleri ile;

  İlkadım Haber, Bafra Haber, Atakum Haber, Çarşamba Haber, Terme Haber, Canik Haber, Tekkeköy Haber, 19 Mayıs Haber, Yakakent Haber, Alaçam Haber, Kavak Haber, Havza Haber, Vezirköprü Haber, Asarcık Haber, Salıpazarı Haber, Ladik Haber ve Ayvacı Haberleri ile tüm ilçelerinde gündemini takip etmekte ve anlık olarak yayınlamaktadır.


  Gerçek Bizde, güncel, yerel, dünya, siyaset, ekonomi, spor, teknoloji, magazin, asayiş, sağlık, eğitim, kamu kategorilerinde haberlerin yanı sıra ulusal ve yerelde yayın yapan günlük gazetelerin kapaklarını da (1. sayfalarını) 7 günlük arşiv olacak şekilde yayınlamaktadır.


  Gerçek Bizde, responsive olan tasarımı ile tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak verimli çalıştığı gibi ios ve android mobil uygulamaları ile de takipçilerine haber ulaştırmaktadır.

  Anlık bildirim uygulaması ile ulusal ve yerel önemli son dakika ve flaş haberleri mobil uygulama üzerinden ileten gerçek bizde uygulamalarını da düzenli olarak güncellemektedir.


  Web Sitemiz: http://www.gercekbizde.com/
  2 Şubat 2016
  #1
 2. Yeni Samsun Haber Sitesi Cevapları

soru sor

Yeni Samsun Haber Sitesi