Yeni cep bombası: O da sorunlu çıktı!

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 2 Ağustos 2010 tarihinde yazılmıştır. Yeni cep bombası: O da sorunlu çıktı! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yeni cep bombası: O da sorunlu çıktı!
  Sorunlarla boğuşan sadece iPhone 4 değil. İşte yeni cep bombasının beklenmeyen kötü sürprizi...

  Şimdiye kadarki en hızlı satan Android telefon Motorola'nın Droid X'ine sahip bazı kullanıcılar, ekranla ilgili bir sorunla karşılaşıyorlar.
  Şikayette bulunan az sayıda Droid X kullanıcısı, hiçbir uyarı almadan telefonlarının ekranlarının titremeye başladığını ve tamamen kullanılamaz hale geldiğini bildirdiler. Kullanıcıların anlattıklarına göre, telefonu kullanırken ilk başta herhangi bir sorunla karşılaşılmazken, birkaç saat ya da gün sonra telefonun ekranı titremeye başlıyor.
  Verizon , durumun farkında olduğunu ve hatayı kabullendiklerini Engadget'a attığı şu e-postayla açıkladı; "Verizon Wireless ve Motorola, çok az bir Droid X kullanıcısının ekran sorunuyla karşılaştığının bilincindedir. Motorola sorunu çözdü ve telefonları göndermeye devam ediyoruz. Ekranın kitlenmesi veya titremesi sorunuyla karşılaşan herhangi bir kullanıcı, Motorola müşteri merkezine başvurmalıdır."
  2 Ağustos 2010
  #1
 2. Yeni cep bombası: O da sorunlu çıktı! Cevapları

soru sor

Yeni cep bombası: O da sorunlu çıktı!