Yeni Bİr Oyun Daha #Rohan#

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, berkay98 üyesi tarafından 15 Ağustos 2009 tarihinde yazılmıştır. Yeni Bİr Oyun Daha #Rohan# hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Evet Arkadaşlar Yeni ir Oyundaha İle Karşınızdayım Oyunumuzun Adı

  ROHAN
  Oyunumuz Ücretsiz ve İndirme İstiyor Oyunda 6 Karakterden Birini Seçiyorsunuz ve Maceraya Atılıyorsunuz.

  Irklarımız Şunlar:
  1-Human Class
  2-Elf Class
  3-Half Elf Class
  5-Dark Elf Class
  4-Dhan Class
  5-Dekan Class

  Human Class
  Roha'nın tanrısının kutsadığı Humanlar Dell Lagos krallğında yaşarlar...İdeallerini savunmak için kılıç ve kalkan kullanan soğukkanlı savaşçılardır.Binek hayvanı olarak at kullanırlar.Level 50 den sonra ikiye ayrılırlar.Defander ve Guardian.Defender ; savaş hattında önde parti kalkanı olarak görev yaparlar.Defander Oyun içerisinde en yüksek defans oranına sahip karakterdir.Tek el silah kullanır kalkanı vardır. Guardian ise Defander den daha seri ve çift el silah kullanır.Guardian;Bu Sınıf, çoğunlukla saldırı durumları ve stratejilerle meydana getirildi. Ana skilleri düşmana çok büyük hasar verdirebilir, hücum gücü çok fazla olmasına rağmen savunma yönü Defander göre zayıftır.Guardian Defander dan daha seridir ve çift el silah kullanır.Kısacası Humanlar(Şövalyeler) oyunun Wariordur.


  Elf Class
  Tanrı 2ci ırk olarak Elfleri yarattı.Elflerin şehirleri barbar yaratıklar tarafından işgal edildi.Elfler çok zorlandı ve geri çekildiler.Şu an Via Marea da yaşıyorlar. Elflerin büyü yetenekleri çok gelişmiştir.Parti üyelerine heal vermek üzere özelleştirilmişlerdir. Çok yönlü yapılandırılmaları nedeni ile skilleri tüm diğer ırklar için çok değerlidir.Lv 50 den sonra Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Priest ve Templar dır. Priest/buffcu;Çok yönlü heal büyüleri vardır.Party üyeleri için vazgeçilmezdir.Party üyelerine yüksek düzeyde bufflar verir. Templar / Saldırı yapan büyücü ; ortak bir yanlış anlama büyücülerin atak güçlerinin zayıf olduğudur. Rohanda büyücüler güçlü atak büyülerine sahiptirler.Defansları düşüktür.Debuff atarlar.

  Half Elf Class
  İnsan ve elflerin birleşimidir. Morisen yeşillikler ülkesi olarak bilinir. Ormanlar içinde yaşayan bu ırk için özgür savaşcılar benzetmesi doğru olur.Bu gizemli görünüşleri nedeni ile hiçbir zaman toplulukla tam bir ilişki kuramazlar. Onlar, seri savaşın ustalarıdır.Oyununda hızlı bir şekilde level almak için ideal bir karakterdir.Hızlı koşma skilleri vardır.Oyunun okçularıdır. Lv 50 den sonra Half Elfler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Scout ve Ranger dır. Scout(Bekçi / Güç esaslı okçular) ; Onlar daha düşmanları yerleşemeden , her yönden güçlü ok saldırıları yapabilirler. Ranger(Gözcü / Hız esaslı okçular) ; Gözcüler büyü ve okçuluğu bir arada yapma özelliğine sahip okçu ustalarıdır.Bow ve dagger kulanabilirler.

  Dark Elf Class
  Dark ELFler Ignis de yaşıyorlar. Çok güçlü magic(sihir) ve Dönüşümsel atağa sahiptirler.Oyunun sihirbazları diyebiliriz.Bu zihinsel yetenek ustalarının Magic atakları diğer ırklara göre en yüksektir.Pvp de rakiplerine zor anlar yaşatabilirler. Lv 50 den sonra Dark ELFler yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar ; Warlock ve Wizard dır. Warlock ve Wizard her ikiside birbirine çok benzer yeteneklere sahiptir.


  Dhan Class
  Mukaddes Craut un kutsadığı Dhanlar Suikast(asasian) ustalarıdır. Island da yaşıyorlar.Onlar diğer ırklara göre farklı bir kültüre sahiptir. Sürat ve sessizlik özellikleridir. Suikast sınıfı pvp de diğerlerine göre çok daha tehlikeli ve tecrübelidir. Gizlilik,hız ve sesizlikte ustadırlar. Geniş menzilli ve ölümcül etkili silahları vardır. Kritik atak skilleri gelişmiştir.Knife ve kator gibi silahlar kullanırlar. Lv 50 den sonra Dhanlar yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar Avenger ve Predator dır. Avenger(İntikamcı / Görünmez suikastçılar) ; Özel görünmezlik yetenekleri vardır. Kaybolma skilli ile düşmanları tarafından görülemeden saldırabilirler bu konuda ustadırlar. Predator:(Yırtıcı / Hız esaslı suikastçılar ); Bunlar herkesten daha hızlı hareket etme kabiliyetine sahiptirler. Bu özellikle Dungeon gibi yerlerde parti modunda , diğer oyuncularla işbirliği açısından can alıcı bir özelliktir.

  Dekan Class
  Mukaddes Craut un kutsadığı dekanlar Armenis de yaşıyorlar. ilginç ve oynaması zevkli bir ırk diyebiliriz.Belki oyunun en ilgi çeken karakteridir.Görüntüleri yaşayış biçimleri ilginizi çekebilir.Hızlı Level atlayabilen bir karakterdir. Bunların silahları hız ve büyüye birarada sahiptir. Dekanlar suda yaşama özelliğine sahiptirler ve yaşam güçleri diğer ırk ve canavarlardan çok daha fazladır.Stun(kitleme) skilleri oldukça gelişmiştir. Lv 50 den sonra Dekanlar yetenekleri bakımından ikiye ayrılırlar; Dragon Sage ve Dragon Knight dır. Dragon Sage (Bilge ejderha ); büyücü şövalye hibritidir. Vücutlarını ejderhaya dönüştürebilirler ve onlar gibi hareket edebilirler. Dragon Knight( Şövalye ejderha) ; gücün yanındadırlar, korkutucu görünümleri ile direk saldırırlar.
  15 Ağustos 2009
  #1
 2. Yeni Bİr Oyun Daha #Rohan# Cevapları

 3. Çok güzel oyuna benziyor saol.(İlk yorum bnden olsun bare:))
  16 Ağustos 2009
  #2
 4. Ö.d Siz Wh İçin
  16 Ağustos 2009
  #3
 5. Tşklr Paylaşım için
  16 Ağustos 2009
  #4
 6. bu oyun çook önceden vardı
  17 Ağustos 2009
  #5
 7. çok önceden vardı bu oyun ama belki ark yeni keşfetmiştir emeğe saygı:bravo::bravo::bravo:
  17 Ağustos 2009
  #6
soru sor

Yeni Bİr Oyun Daha #Rohan#