yengec kadını olmak böyle bişey

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, cannann üyesi tarafından 1 Mart 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. paylasım ıcın tskler yengec kadını olmak gsl mutluyumm:D
    29 Temmuz 2008
  2. ozellıkler aynen var :D
    29 Temmuz 2008
  3. inanmıyorummm .:alala:yahu bu özellikleri tamamı beni anlatıyorrr !!!
    25 Ağustos 2008
  4. yengeç kızıyım üstelük yükselenim de yengeçç ve yengeç olmaktan çok mutluyumm!! yaşasınn:D
    25 Ağustos 2008
  5. ben Kendim boĞa burcuyum ama arkadaşım yenGeç ve ayNI özeLLikLeri FazLasıyLa taşıorr:DteşekkrLr
    25 Ağustos 2008
  6. kar$i cinse guvenmesi yillar alan kadin tipi. hz. omer olsaniz fayda etmez. daha beteri, o 40 senede kazanilan guveni incir cekirdeginde 1 mikronluk iz birakmayacak kadar ufak $eylerle "yok" sayabilir. buraya katıLıyorum
    25 Ağustos 2008
  7. inanmıyorum yaa resmen benı karsısına almış da yazmış sankı:muha::muha::muha:
    28 Ağustos 2008
  8. aynı şekilde ben özlliklerin nerdeyse aynısıyım
    29 Ağustos 2008
  9. beni anlatıyor
    30 Ağustos 2008
  10. Ne alaka ya öyle bir anlatmışsınızki yengeç kadını dengesizmiş gibi:) İnsaf ya :uzgun:
    14 Ocak 2009
  11. Tesekkurler paylasim icin , sabahtan beri yengec burcunu inceliyorum sitede , en sonunda uye oldum ve cannann harikasin paylasimlarinda
    emegine saglik
    27 Mayıs 2009
  12. kar$i cinse guvenmesi yillar alan kadin tipi. hz. omer olsaniz fayda etmez. daha beteri, o 40 senede kazanilan guveni incir cekirdeginde 1 mikronluk iz birakmayacak kadar ufak $eylerle "yok" sayabilir.

Abooo bu nasıl burç yaa... Eğer burada yazılanlar doğruysa yengeç burcu ile evlenen yandı walla vay halinee ne diyimm. Bnm bi arkadaşım var yengeç burcu o da aynen böle.
    27 Mayıs 2009
  13. Bende yengecim bu özellikleri de taşıyorum ota boka herşeye de ağlıyorum ama ben böle mutluyum :)
    10 Temmuz 2009
  14. dengesiz deiliz ama cok deişkeniz en azından ben öyleyim 5 dk önce üzgünsem 5 dk sonra neseli yerinde duramayan kıpır kıpır olan birine dönüweriyom bu yönümü de cok sewiyorum bi yengc kızı olmaktan dolayı gurur duyuyorum :D
    ayrıca paylasım için tesekkürler cok güseelll :) --->>> aynı ben =D
    28 Ağustos 2009
  15. aynen öyle ve şunu asla unutmayalım ki... sevmediği bi insana seni iseviyorum asla dyemez yani ben öyleyim. sonuna kadar uğraşm bitmsn diye ama bi gün tak ederse işte o zaamn sessizce arkama bakmadan giderim .. bi an o kadar mutlu olup gökyüzüne haykırıkrkn neden olmaksızın gözyaşlarına boğulabilirm ve neden olmaz işte en kötüsüde bu .... Sena
    8 Mart 2012
soru sor

yengec kadını olmak böyle bişey