Yengeç Burcunun Yıllık Yorumu__2008__

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, \\marjory\\ üyesi tarafından 29 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Yengeç Burcunun Yıllık Yorumu__2008__ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç Burcunun Yıllık Yorumu2008 [​IMG] SAKİN, DİNGİN VE DUYGUSAL YENGEÇLER

  GENEL DURUM
  Bu yıl Yengeç’lerin aşk yılı olacak. Karşıt evinize geçecek olan Plütondan güçlü etkiler alacaksınız. Yaşam çerçevenizde meydana gelecek değişimlere siz zaten hazırdınız. Çünkü uzun yıllar Yay burcunda seyreden yeni şartlar gezegeni artık sizin yaşam düzeninize yepyeni bir yapılanma getirecek. Çevresindekileri şaşırtacak. Sürpriz evlilikler gündeme gelebilir, radikal değişimler olabilir. 2008 aşk yıldızının parladığı olağanüstü bir yıl olacak. Bu yıl; size mutluluk veren ve bir ömür sürecek evlilik yapabilirsiniz. Yıl boyunca, tüm olumlu gelişmeler sizi bulacak, eski hayatınızı geride bırakacaksınız. Bu yıl kan bağı olduğunuz kardeşler ve kişilerle olan ilişkilerinize çok daha radikal yaklaşacaksınız. Ortak kararlar alacağınız iş ortaklarınızı da, doğru seçmeniz konusunda dikkatli olmalısınız.

  YENGEÇ BURCU BAYANININ AŞK HAYATI
  Sevgi dolu şefkatli, bir o kadar ihtiraslı yapınız ile onu tanınmanız her zaman mümkün olmayabilir. Kırılmaktan çok korkarlar. Partnerlerinize kalbinizin kapılarını açmakta zorlanırsınız. Geçmişten kolayca kopmadığınız için, anıların yaşantılarınızda yeri çok fazladır ve kimsenin geçmişiniz için, kötü bir söz söylemesine izin vermezsiniz. Dünyaya gözünüzü açtığınız anda, geçmişinize bağlı yaşamaya başlar, annenize sevgiyle aşırı bağlanırsınız. Duygu ve sezgileriniz o kadar güçlüdür ki, ideal eşinizi gördüğünüz anda hissedersiniz. Aldatmaktan ve aldanmaktan nefret edersiniz ve bu konuda asla affedici değilsiniz. Yaşamınızın aşkını arıyorsanız işte 2008 yılı size köklü ve uzun sürecek bir aşkın kapılarını aralıyor. 7 0cak-7 Mart arasında, partnerinizle aranızda olan sorunlar çözülecek ve mutlu bir ruh hali içine gireceksiniz. 8-23 Ocak günlerinde, ilişkinizi ciddi boyutlara taşıyacak bir beraberliğinizle ilgili olarak farklı yerlerde olabileceksiniz. 21 Mart-6 Nisan‘da eşinizin bazı sorunları nedeniyle iş yeri değişimi olabilir ve bu yüzden ayrılıklar yaşayabilirsiniz. 6-20 Nisan arasında, yeni aşklar; kalbi boş olanlar için yıpratıcı olabilir. Bu konuda dikkatli olun. 24 Nisan-5 Haziran arası; yavaş gelişen bir ilişki içinde olabilirsiniz. Aşk hayatınızı ve şartlarını gözden geçirmek için kendinize fırsatlar yaratın. 5 Haziran-26 Ağustos döneminde, ilişkinizde yaşadığınız sorunları çözeceksiniz.

  YENGEÇ BURCU ERKEĞİNİN AŞK HAYATI
  Çok hassas olduğunuz için kırmaktan ve kırılmaktan korkarsınız. Karşılaştığınız her türlü olayda, ani tepkinizle tanınırsınız. Çevrenizde hep bir kalkan duvarla dolaşmanıza rağmen, içinizde sıcacık sarıp sarmalayıcı bir kişilik yatar. Koruma içgüdünüz yüzünden çevresindeki her kişiyi, kendi sınırları içine alır. Yıllardır ütopik bir hayaliniz vardı, ayağınız yerden kesecek ve aynı zamanda sizi akılcı bir yaklaşımla büyüleyecek işte hayatımın kadını diye düşündürecek bir sevgili. 2008 yılı size aşk ve ilşkiler konusunda evrenin doğal gücünü yansıtmaya başlıyor. Eğer kalbiniz boş ise, sizi çok iyi anlayacak bir partner ile bu yıl karşılacaksınız. Yaşamını tek yaşayanlar; büyük bir olasılıkla evlenecekler. İş ortaklıkları iyi olacak ve rüyalarının kariyerine sahip olacaklar. Satürn ve Jüpiter Gezegenleri hiçbir şeyi geçici olarak sunmadıkları için, tüm bu yaşananlar geçici başarılar olmayacaktır. Toplumda size mutlak başarı ve istediğiniz yankıyı sağlayacak faydalı işlerin altına imza atacaksınız. Eğer ikinci evliliğiniz gündemde ise, bu konuda ciddi adımlar atacaksınız. 14-22 Haziran günlerinde duygusal gel-gitlerin arasında kalmak istemiyorsanız, romantik hislerinize mantığınızla gem vurmalısınız.3-17 Temmuz’da, aşkınıza ve sevdiğiniz kişiye gereken önemi göstermeyerek onu üzücü tavırlar içinde olabilirsiniz. 13-21 Temmuz arasında; ilişkinizde anlaşmazlıklar su yüzüne çıkarken, tartışma ortamından kendinizi uzak tutmalısınız. Bu dönem muhteşem günler sizi bekliyor. Bazı değişimlere hazır olmalısınız. Yolunda gitmeyen evlilikler ve beraberlikler biterken, süregelen ilişkilerde evlilik gündem konusu olacak. 30 Ağustos-3 Eylül’de yakın aile ilişkilerinize yöneleceğiniz için partnerinizi ihmal edebilirsiniz. 29 Ekim-12 Kasım arasında, sosyal çevreniz kalabalıklaşacak, kendinizi bu ortamda yeni bir ilişkinin eşiğinde bulacaksınız. Süregelen bir beraberliğiniz varsa, evlilikle sonuçlanacak. 27 Kasım-11 Aralık, mutluluk verici tabloların oluştuğu bir dönem.

  İŞ HAYATI
  2008 yılı, hırs kararlılık ve rekabetin yoğun olarak yaşanacağı günler olacaktır. İşinizde uzmanlaşırken, radikal kararlar alacaksınız. 8 Ocak-23 Ocak döneminde, ortaklarınızla aranızda sorunlar çıkabilir. 21 Ocak-21Mart tarihlerinde, uluslararası bağlantılar kuracağınız iş pozisyonları yaratabilirsiniz. 6 Şubat-21 Mart günlerinde, yolculuklara bağlı bir tanıtım sizi ön plana çıkartacaktır. 15 Mart-23 Mart arasında yoğun toplantılar yaşayacağınız iş ilişkileri içinde olacaksınız. 14-22 Haziran’da; iş hayatınızda biraz durgunlaşacaksınız. Fakat, yavaş da olsa, yerine getirmeniz gereken yükümlülükleri unutmamalısınız. 13-21 Temmuz döneminde, ortaklaşa projeler üzerinde çalışacaksınız. 10-18 Ekim tarihlerinde yeni bir işe başlangıç yapabilir, yarıda kalarak tamamlanamamış bazı işleri yeniden ele alabilirsiniz. 29 Ekim-12 Kasım arası, katılacağınız davetlerde önemli kişilerle tanışacaksınız. Bu sizin iş alanınızın ve ufkunuzun genişlemesine neden olacaktır. 8-16 Aralık tarihlerinde, iş görüşmelerinizle ilgili çok dikkatli olmalısınız. Bu dönemde, tüm masraflarınızı kısarak, beklemede kalmalısınız.

  SAĞLIK DURUMU
  2008 yılında; sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamasanız da, küçük ayrıntılarda gizli olan sağlık mükemmelliği için detaylara önem vermelisiniz. 1-22 Ocak, döneminde tıbbi kontrollerinizi yaptırmalısınız. 7 Mart-6 Şubat arasında küçük sağlık sorunlarınızı önemli olmayan müdahaleler ile çözeceksiniz. 15-23 Mart döneminde; geçmiş ile ilgili olan yıpranmışlıklarınızı bir kenara bırakın. Artık, onların üzerine çizgi çekerek, yeni günlere hazırlanın. 6 Nisan-14 Haziran günleri arasında, aşırı gündelik yaşam yoğunluğundan dolayı sinirlerinizde yorgunluk yaşayabilirsiniz. 22 Haziran-16 Temmuz arası; işlerinizi aksatmadan ya da bu konuya dikkat ederek, kendinizi dinlenmeye almalısınız.16 Eylül sonrasında, yeni bir egzersiz programına başlarken, havadar ortamlarda bulunmaya dikkat edin.

  ÖNEMLİ GÜNLER
  Aşk hayatınızda hareketli günler:
  7 0cak-7 Mart;.8-23 Ocak; 5Haziran-26 Ağustos; 29 Ekim-12; 27 Kasım-11 Aralık

  Aşk hayatınızda sizi zorlayan günler:
  21 Mart-6Nisan; 6-20 Nisan; 24 Nisan-5 Haziran; 14-22 Haziran; 3-17 Temmuz; 13-21 Temmuz; 30 Ağustos-3 Eylül

  İş hayatınızın hareketli olacağı günler:
  21 Ocak-21Mart; 6Şubat-21 Mart; 15 Mart-23 Mart; 29Ekim-12 Kasım

  İş hayatınızda sizi zorlayan günler:
  8 Ocak-23 Ocak; 14-22 Haziran; 13-21 Temmuz; 10-18 Ekim; 8-16 Aralık
  29 Aralık 2007
  #1
 2. Yengeç Burcunun Yıllık Yorumu__2008__ Cevapları

 3. bennde gengec burcuyum annen boyle
  1 Ocak 2008
  #2
 4. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #3
soru sor

Yengeç Burcunun Yıllık Yorumu__2008__