Yengeç burcu ve sağlık

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Yengeç burcu ve sağlık hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç burcu mideyi ve on iki parmak barsağını yönetir. Yengeç insanları kuruntulu ve çabuk üzülen kişiler olduklarından hazımsızlık çeker, ülser bile olabilirler. Süt bezleri çok iyi çalıştığı için Yengeç burcu " anneler burcu " olarak bilinir.


  Yengeç burcu yükselen kişilerin fiziksel yapıları: orta ya da kısa boylu, yuvarlak gözlü, soluk ve beyaz tenlidirler. Gözleri genellikle gri ya da çok açık mavidir. Saçları mat ve kahverengi olur. Yengeç'ler beslenmelerine dikkat eder ve beden eğitimi yaparlarsa sağlıklı olurlar. Zengin yiyeceklere düşkünlükleri ile tembellikleri özellikle orta yaşlarda şişmanlamalarına neden olabilir. Gastrit, barsak tembelliği ve böbrek hastalıkları da çekerler.


  Yengeç burcu mide, böbrek ve göğüsleri yönetir. Yengeç'ler acıya hiç dayanamazlar. Hastalıklarını abartır, endişe ile hastalığı çağırırlar. Hastalandıklarında kendilerine bakanları canlarından bezdirirler. Yengeç'lerin beslenmelerine özen göstermeleri gereklidir. Ancak özel günlerde yemekler ilgi göstermeye alışmalı, spor ve gündelik yürüyüşlerini her zaman yapmalıdırlar.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Yengeç burcu ve sağlık Cevapları

 3. Yengeç'ler acıya hiç dayanamazlar. Hastalıklarını abartır, endişe ile hastalığı çağırırlar. Hastalandıklarında kendilerine bakanları canlarından bezdirirler. Yengeç'lerin beslenmelerine özen göstermeleri gereklidir
  iştee buuu doğru değil :D
  30 Kasım 2007
  #2
 4. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #3

 5. bencede doğru değil katılıyorum[ok]
  25 Mart 2008
  #4
 6. Yengeç'ler acıya hiç dayanamazlar. Hastalıklarını abartır, endişe ile hastalığı çağırırlar.
  beni anlatıyo:)
  12 Nisan 2008
  #5
 7. bence yengeç burcundaki herkes kan hastalıklarına bulaşmıştır yengeç burcu kan hastalıklarından korunmalıır
  21 Aralık 2008
  #6
 8. Bana hiç uymuyo :D:D
  10 Ekim 2009
  #7
 9. PayLasm İcin SaoL..!
  24 Kasım 2009
  #8
soru sor

Yengeç burcu ve sağlık