Yengeç burcu ve cinsellik

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Yengeç burcu ve cinsellik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. YENGEÇ Burcu


  Ay'ın yönettiği hassas ve duygusal bu kadının haritasında gezinmek için pusulaya ihtiyacınız olacaktır. Eğer elinizdeki pusula doğru değilse, Yengeç'inizle hangi noktada olduğunuzdan kesinlikle habersiz olacaksınız demektir. Yengeç kadını son derece güçlü bir hafızaya sahiptir.

  Bunun nedenlerinden biri, geçmişe çok değer vermesidir. Arkadaşlarına ve sevgili olarak seçtiği kişiye sadıktır. Bu sadakat bazen vazgeçememezlik halini alabilir. Bağlılığına karşılık, sevgilisinin kendisine sürekli sevgi göstermesini bekler. Birinin onu koruması altına almasına bayılır. Üzerine titrenilmesine, başının okşanmasına, kendine övgüler yağdırılmasına gereksinim duyar. Bunun yanında ultra feminen biri olduğunu da söyleyebiliriz.

  Cazibenin ve seksapelin kitabını yazmak tam onun işidir. Öylesine inandırıcı bir çaresizlik ve yardıma muhtaçlık taklidi yapar ki, her erkek onu koruma içgüdüsüyle kollarına koşabilir. Geleceğini maddi-manevi garanti altına alan erkekler ilgi alanına girer.

  Yengeç'in erotizm denizine bir kere dalan, bir daha oradan çıkamaz. Şehvete fazlasıyla yatkın olduğu için, harika bir sevgili olabilir. Tutkuya öyle bir ateşle karşılık verir ki erkeğin kalbi yerinden çıkabilir. Sevişmenin ardından bir erkeğin göğsüne yaslanarak film izlemek onu çok mutlu eder.
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Yengeç burcu ve cinsellik Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #2
 4. Paylasım için saol
  25 Temmuz 2008
  #3
 5. paylaşım için sağol
  25 Temmuz 2008
  #4
 6. hımmmmm..bilmiodumm bunlarıı öğrenmiş oldumm:Dtşkl paylaşım içinn
  16 Kasım 2008
  #5
 7. :):):):):)
  9 Eylül 2009
  #6
 8. vay bende yengecim :D demek bnm ağıma takılan cıkamaz haa :D güzell :D
  25 Eylül 2009
  #7
 9. Paylaşım için teşekkürler =)
  10 Ekim 2009
  #8
soru sor

Yengeç burcu ve cinsellik