Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız sevgili yengeçler. Bu ay, yakın çevrenizdeki insanlara karşı titiz ve eleştirel davranabilirsiniz. İş ve kariyer alanlarınızda beklenmedik ve farklı olaylar yaşamanız mümkün. Olayları biraz da siz tetikliyor olacaksınız çünkü normalde verdiğiniz tepkilerin dışında davranabilirsiniz. Ama bu tepkileri olumsuz olarak algılamayın lütfen.


  14 Temmuz'da kafanızda kurduğunuz veya büyüttüğünüz şeyleri çevrenizdekiler bilmeyebilir, bu yüzden herkesten anlayış beklememelisiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz bu ay yoğun olabilir. Kısa yolculuklarda aceleci olmamaya çalışın.


  Bu ay iletişime geçme isteksizliğiniz, fikirlerinizi kendinize saklama arzunuz, yakın çevre iletişiminizi zorlayabilir. İnsanların kafanızdakileri anlamasını beklemeyin ve çevrenize karşı daha nazik ve anlayışlı davranmaya özen gösterin.

  23 Temmuza kadar, eviniz ve ailevi meseleler daha dikkat çekebilir. Özellikle dinlenmek, plan yapmak ve aile hayatınızda huzuru bulmak için rahat kullanabilirsiniz. Ay sonu se, aşk hayatınız devrede olmaya başlayacak. Varsa çocuğunuzla ilgili ayrıntılara odaklanabilirsiniz.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Yengeç Burcu Temmuz 2012 Yorumu