Yengeç Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Yengeç Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Yengeç Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu
  [/h]
  Sevgili Yengeçler bu ay özellikle ortaklaşa giderlerinizde bu , hisleriniz kuvvetli olacak, mantıkla çözüm bulmaya çalışacaksınız. İş alanlarınızda ortaya çıkan engeller ve sorunlar hayattan alacağınız keyfi biraz kısıtlayabilir. Bu ay boyunca kimliğinizi, kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, atak, girişken ve cesur yönlerinizle kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Hırsınız çok yüksek olacak ve siz bazı mükafatları hak ettiğinizi düşünecaksiniz, sevgili yengeçler. Yine eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle ilgili konular bu bir ay gündeminize yerleşebilir.

  12 Nisan'dan sonra, iş alanlarınızda geçmişte konuşulmuş ama yarım kalmış veya ertelenmiş bir iş gündeme gelebilir. Bu ay sizin kariyer ve iş evinizde gerçekleşecek. Önünüzdeki 2 hafta boyunca iş alanlarınızda atılımlarınız, planlarınız gündeme gelebilir. Çevrenizi yönlendirmeye ve fikirlerinizi onlara kabul ettirmeye uğraşmak için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca, merkür seyahat, eğitim, ticaret, medya ve yabancı ortaklı işler alanlarınızda gerilemesine devam edecek. Bu alanda işleriniz varsa 24 nisana kadar dikkatli adımlar atmakta fayda olabilir.Ayrıca çalışıyorsanız beklenmedik, ani bir iş konusu gündeme gelebilir. Çalışmıyorsanız kalabalık ortamlarda ani ve sıradışı bir gün sizleri bekliyor olacak.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Yengeç Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu Cevapları

soru sor

Yengeç Burcu Nisan 2012 Aylik Yorumu