Yengeç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 2 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Yengeç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç Burcunu Mart 2012 de neler bekliyor

  Mart ayına
  kişisel istekleriniz ön planda olarak başlıyorsunuz Sevgili Yengeçler


  Bu 3 Mart itibariyle kendinize olan aşırı
  güveninizdenkaynaklı olarak özel hayatınızda işler istediğiniz gibi şekillenmeyebilir. Beraber olduğunuz insanla bir sürtüşme veya yarış içine girmeniz mümkün. Diğer taraftan iş alanlarınızda oldukça şanslı etkiler altında olacaksınız. Özellikle parasal konularda duygusal stresler yaşamanıza neden olabilir.Bu dönem aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz. Aniden ortaya çıkacak bir ödeme, borçlanmanıza veya sizden borç istenmesine neden olabilir.


  Çarşamba günü itibarıyla, iş ilişkileriniz öne çıkmaya başlıyor. Kendinizi iş alanınızda göstereceğiniz ve iyi ilişkiler kurmaya çalışacağınız bir dönem içerisinde olacaksınız. Yine 14 Mart'tan sonra sizin ev ve
  ailehayatınızda gerilemeye başlayacak olan satürn, ,ailenizle ilgili almanız gereken kararlarda zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir, bir ev alım,satımı, dekorasyon, tadilat gibi işleriniz varsa, bu konularda gecikmeler ve sorunlar oluşabilir. Düzeltmeye çalıştığınız ilişkinizde bazı sorunlar yeniden yüzeye çıkabilir.

  21 Mart'dan sonra, ani ve beklenmedik oluşumlar sizi şaşırtabilir.
  Fırsatlarınız yüksek olacak. Özellikle iş ve kariyer alanlarınızda farklı ilişkiler ve şanslar sizleri bekliyor olacak. Bu dönem sakin durmaya özen gösterin. Ay sonu ise, eviniz ve aileniz hızlı bir haftanın ardından sizin kaleniz gibi olabilir. Keyfinizi evinizde veya aileortamlarınızda çıkartmaya meyilli olacaksınız özelliklebu ay.
  2 Mart 2012
  #1
 2. Yengeç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu Cevapları

soru sor

Yengeç Burcu Mart 2012 aylık burç yorumu