Yengec Burcu -- 30.12.2007

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 30 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. Yengec Burcu -- 30.12.2007 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Günlük burçlar - Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu


  [​IMG] Bugün inatçı tavırlarınız yüzünden tepki görebilirsiniz. Fakat yakın kan bağı olduğunuz kişilerin, bazı beklentilerine cevap vermek zorunda kalacaksınız. Fedakarlık konusunda beklenenin üstünde bir performans sergilemeniz, olumlu düşüncelere neden oluyor. Çelişkilerinizle savaşmayı biliyorsunuz.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu


  [​IMG] Bu gün gizli kapaklı işlerden uzak kalmalısınız. Ayrıca sır olarak sakladığınız şeylere dikkat edin. Aşırı baskıcı tutumlar sizin düşündüğünüzün aksine zararlı olabilir. Özellikle mesleki konularda yakın ilişkiniz olan insanlarla aranızda bir problem çıkmasını istemiyorsanız onları yapamayacakları şeyler konusunda zorlamamalısınız. Ancak akıllıca davranarak herşeyin üstesinden gelebilirsiniz. Mümkün olduğunca hep nazik davranmalı ve bu konudaki standartlarınızı zorlamamalısınız. Çünkü tersi bir durum size zor anlar yaşatabilir.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Güneş Gazetesi yorumu


  [​IMG] Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Uzun süredir almayı planladığınız bir eşyayı bu sayede alacaksınız.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu


  [​IMG] KAFANIZI kurcalayan konularda sevgilinizle konuşmayı geciktirmemelisiniz. Gereksiz endişelere kapılmamaya çalışmalı ve kendinizi yormamalısınız.
  30 Aralık 2007
  #1
 2. Yengec Burcu -- 30.12.2007 Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #2
soru sor

Yengec Burcu -- 30.12.2007