> Yengeç Burcu -- 02.01.2008

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 2 Ocak 2008 tarihinde yazılmıştır. > Yengeç Burcu -- 02.01.2008 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Günlük burçlar - Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu


  [​IMG] Duygusal sorunlarının nedeninde, maddesel sorunların etkisini inkar edemezsiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyor, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu


  [​IMG] Bugün yıldızların üzerinizdeki etkileri nedeniyle duygusal taşkınlıklara açık bir gününüzdesiniz. Beklenmedik tepkiler gösterebilir, biran içine kapanıkken, bir başka an aşırı aktif olabilirsiniz. Eşinizi ya da birlikte olduğunuz kimseyi anlamsız isteklerinizle bıktırabilir, o, sizin isteklerinizi yerine getirdiği zaman da aslında bunu istemediğinizi söyleyebilirsiniz. En ufak bir şeye bile sinirlenmeniz ve sizden beklenilmeyen şekillerde tepki vermeniz mümkündür. Sakin olun ve bekleyin.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Güneş Gazetesi yorumu


  [​IMG] Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu


  [​IMG] Demode olmuş geleneklerden sıyrılmak ve artık kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Ancak çabucak vazgeçeceğiniz kararları vermemelisiniz. Gönül kırgınlığınız bugün gün boyu sürecek. Arkadaşlarınız kalbinizi kazanmaya çalışacaklar.
  2 Ocak 2008
  #1
 2. > Yengeç Burcu -- 02.01.2008 Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #2
soru sor

> Yengeç Burcu -- 02.01.2008