> Yengeç Burcu -- 01.01.2008

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 1 Ocak 2008 tarihinde yazılmıştır. > Yengeç Burcu -- 01.01.2008 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Günlük burçlar - Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu


  [​IMG] Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız. Duygusal konularda yakın çevrenizin isteği doğrultusunda, özel ilişkileriniz gündeme gelebilir. Onların üzerinizdeki etkisini yadsıyamazsınız. Sevdiklerinizin desteğine ihtiyacınız var.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu


  [​IMG] Bugün sosyal ya da duygusal ilişkilerinizle ilgili önemli bir fırsatı değerlendiremeyebilirsiniz. Karşınızdaki kimsenin ya da kimselerin fazla üzerine düşmeniz sizin hakkınızda olumsuz düşünülmesine sebep oluyor. Eğer siz bir bayan yengeçseniz birlikte olduğunuz kişiye karşı haksız davranışlar içinde olabilirsiniz. Bunu kontrol altında tutamazsanız sert tepkiler görebilirsiniz

  Burçlar - Yengeç Burcu - Güneş Gazetesi yorumu


  [​IMG] Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.

  Burçlar - Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu


  [​IMG] Müsrif davranmak istemeseniz de bugün konumunuzda hesapsız harcamalar gözüküyor. Bundan dolayı ailenizle birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Ancak haksızlık ettiklerini kısa sürede anlayacaklar. Onlara fazla öfkelenmemelisiniz.
  1 Ocak 2008
  #1
 2. > Yengeç Burcu -- 01.01.2008 Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  18 Mart 2008
  #2
soru sor

> Yengeç Burcu -- 01.01.2008