Yay Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Yay' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Yay Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yay Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına iş ve kariyer konularınız aktif olarak başlıyorsunuz sevgili yaylar. Bu ay, iş ortamlarınız veya kendinizi göstereceğiniz alanlar ön planda olacak.Herşeyin mükemmel ve doğru olmasına takılı olabilirsiniz.

  Aşk hayatınızda ve özel ilişkilerinizde sıradışı ve farklı ay geçirmeyi tercih edeceksiniz. Kendinizi mutlu şanslı ve yaratıcı hissetmeniz mümkün. İş ortamlarınızda veya kendinizi göstereceğiniz yerlerde ortaklaşa çalıştıklarınızla anlaşmanız zorlaşabilir.


  Parasal konuları kafanıza takmayın çünkü bu alanda duygusal olarak kendinizi güçlü hissedeceksiniz.14 Temmuz'da ortaklı işlerinizde çabuk sinirlenmelere ve tepki vermelere açık olabilirsiniz. Yine özel hayatınızda kalabalık ortam ve yerlerde sevdiğiniz kişiyle fikirsel sürtüşmelere girmekten kaçının. Sevdiğiniz insandan ters tepkiler alabilirsiniz.

  22 Temmuza kadar sosyal çevre konularınız öne çıkmaya başlayacak. Gözönünde olmaktan, arkadaşlarınızla davetlere veya organizasyonlara katılmaktan keyif alacaksınız.

  Ortaklı işlerinizde şanslı etkileriniz yüksek. Yine Ay sonu sevdiğiniz insanla keyifli ve güzel konuşmalar içinde olabilirsiniz. Bbiraz geri plana çekilmek ve kafa dinlemek size iyi gelebilir.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Yay Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Yay Burcu Temmuz 2012 Yorumu