Yay Burcu Nisan 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Yay' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Yay Burcu Nisan 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [h=3] Yay Burcu Nisan 2012 Yorumu
  [/h]
  Bu ay iletişiminizde demokratik yanlarınız öne çıkacak. Satış, pazarlama, reklam işiyle uğraşıyorsunuz yaratıcılığınızla şans sizden yana olabilir. Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde hiçbir şeyin istediğiniz gibi olmadığı düşüncesine kapılabilirsiniz. 1 ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Bu dönem boyunca hayatı keyifli yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, yaratıcılık isteyen işlerde, sanatsal konularda etkili bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkı arayan ve isteyenler için bulacakları ve aşkta mücadeleci ve sosyal davranacakları bir dönem geliyor.
  Aşk hayatınızda geçmişte yaşanmış ama tamamlanmamış ilişkiler veya iletişimler gündeme gelebilir. Ya da yaratıcılığa dayalı eski bir iş yeniden konuşulabilir.. Bu ay boyunca aşkı konuşabilir veya aşkınız varsa romantik, etkili ve güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yine sanatsal faaliyetler, spor aktiviteleri gündemde olacak. Ayrıca 24 nisana kadar ev, aile alanlarınızda gerileyecek olan merkür, bu konularda size bazı aksilikler ve sorunlar ortaya çıkarabilir. Ev alım, satım işleriniz varsa nisana başına kadar beklemeyi tercih etmelisiniz. Ay sonu aşk hayatınızda heyecanlı ve bir o kadar farklı bir gün geçirebilirsiniz. Değişik insanlar daha fazla dikkatinizi çekecek. Flörtünüzün sıradışı adımları ve tavırları hoşunuza gidebilir.
  25 Mart 2012
  #1
 2. Yay Burcu Nisan 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Yay Burcu Nisan 2012 Yorumu