Yay Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Yay' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Yay Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Genelde çevrenizle iyi ilişki kuruyorsunuz ve olumlu yaklaşımlarınız var. Saygınlık kazanma ve yükselme arzunuz artıyor. Kendinizi gösterme ve kanıtlama isteğiniz de yoğun. Bu günlerde daha çok kendinizi çevreye kanıtlama yönünden başarı kazanacaksınız. Ay birleşiminde, duygusal arzuların ifade edilmesini istersiniz, sır saklayabilen, kıskanç, sahip çıkıcı, reddedilmeyi çabuk kabul etmeyen bir psikolojide olacaksınız. İlişkilerinizi kontrol etmelisiniz. Başkalarını etkileyebilecek ve riske girmeyi seveceksiniz. Ev yaşamında zaman zaman sertleşmeniz yüzünden eşiniz sizden uzaklaşabilir. Siz bir kadınsanız ayın 11′inden, erkekseniz 19′undan itibaren bunlar da ortadan kalkacaklar ve duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir olacaktır. Özellikle duygusal ilişkilerinizde yapmış olduğunuz ya da size yapılan bazı hatalar veya kalp kırıklıkları varsa bunlar yukarda verilen tarihlerden sonra tedavi olacaklardır. Hangi cinsiyetten olursanız olun, yeni bir duygusal ilişki geliştirme gayretleriniz varsa gene aynı tarihlerden sonra bu konuda çok hızlı ilerlemeler kaydedebileceksiniz.
    Bununla beraber eğer gelip geçici maceralar peşindeyseniz bu dönemde fazla teşebbüste bulunmayın çünkü bu dönem ciddi ve kalıcı ilişkiler kurmaya uygunsunuz. Sonra, oyun olsun diye başladığınız bir şey kalıcı hale girebilir. Ay sonuna doğru ilişkilerinize ve işveren gibi kimselere karşı dikkatli olmalısınız. Bu gibi kimselerle karşılık olarak hataları abartabilir, küçük meseleleri büyütüp, önemli sorunlar haline getirmeye kalkışabilirsiniz. Kendinizi kontrol edin ve bu tür gereksiz ortamlardan uzak kalın. Ayın son iki gününde bir dostunuz sizden yardım isteyebilir, bundan kaçınmayın.
    30 Temmuz 2012
    #1
  2. Yay Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Yay Burcu Ağustos Ayı 2012 Yorumu