Yatırım Araçları

İsimli konu WH 'Makaleler' kategorisinde, cimendar üyesi tarafından 4 Mart 2014 tarihinde yazılmıştır. Yatırım Araçları hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Finans piyasalarında yatırım yaparak kazanç elde etmek istiyorsanız öncelikle hangi piyasada işlem yapmak istediğinize ve hangi yatırım aracına yatırım yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Günümüzde hem forex piyasası hem de borsa piyasası yatırımcılarına eskiye göre daha iyi olanaklar altında işlem yapma imkanı sunmaktadır. Ama bu finans piyasalarında başarılı olabilmek için öncelikle piyasaları tanımaları, işlem gören yatırım araçlarının neler olduğunu bilmeli ve hangi koşullarda işlem gördüğünü öğrenmeniz gerekir.

    [​IMG]

    Yatırım Araçları; dövizler, değerli madenler, tarım ürünleri, sanayi metalleri, enerji ürünleri gibi gruplardan oluşan emtialar; dünyaca ünlü hisse senetleri ve borsa endeksleridir. Aynı zamanda vadeli işlem ve opsiyon işlemleri yapabildiğiniz türev araçlarda günümüz piyasasında kazançlı yatırım araçlarındandır. Yatırım araçları hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz: http://www.borsanasiloynanir1.com/yatirim-araclari/
    4 Mart 2014
    #1
  2. Yatırım Araçları Cevapları

soru sor

Yatırım Araçları