Yardımınıza ihtiyacım var! Erkek arkadaşımla ilgili .s

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, hayat acı üyesi tarafından 10 Ağustos 2012 tarihinde yazılmıştır. Yardımınıza ihtiyacım var! Erkek arkadaşımla ilgili .s hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Slm arkadaşlar ;

Erkek arkadaşlara soruyorum siz iyi bilirsiniz :( erkek arkadaşımla ayrıldım onu hala çok seviyorum üstüne çok gittiğimi söyledi artık olmak istemiyor benimle ama beni sevdiğini söylüyor napmak istiyor anlamıyorum konuşuyoruz hala ama kavga ediyoruz her konuşmada .. Kalbini kazanmam için napmalıyım zamana bıraksam nolur ? fikrinize ihtiyacım var:wacko:
    10 Ağustos 2012
  2. Yardımınıza ihtiyacım var! Erkek arkadaşımla ilgili .s Cevapları

3. Ona Zaman Tanı Sanki Onu Hiç Takmıyormuş Gibi Yap Bir Erkek Olarak Sana Tavsiyem ;);)
    12 Ağustos 2012
  4. Benim sana tavsiyem ; sıfırdan başlamak istediğini söyle, sonra ilişkiyle az ilgilen üzerine gitme. baskı altında kalmaktan sıkılmış. banada olyuor arada
    12 Ağustos 2012
  5. hm tm şuan söyliyeceğim herşeyi söyledim.. Konuşmuorum pek ilgilenmiorum yani dediginiz gibi zamanla görcez bakalım..Teşekkürler arkadaşlar ..
    13 Ağustos 2012
  6. yapma :D gidip özür dile sonra sıfırdan başlayalım de.. sonradan az ilgilen.. görmezden gelme sana sinir olur şansın 0 a iner
    13 Ağustos 2012
  7. Özür diledim kaç kere hemde yeniden başlayalım da dedim.. Ama tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuorum diyor.. Şimdi ilgimi hem üstünde gösteriyorum hemde onsuz da yapabileceğimi gösteriyorum gün içinde çok üstüne düşmüyorum eskisi kadar bakalım nolcak ;)
    14 Ağustos 2012
  8. hayırlısı :)
    14 Ağustos 2012
  9. aynen hayırlısı artık :)
    14 Ağustos 2012
  10. hayırlısı[​IMG]
    15 Ağustos 2012
  11. Başka Bi Erkekle Karşısına Çık Kıskansın ((:-)
    3 Eylül 2012
  12. Sonuç ne oldu ?
    4 Eylül 2012
soru sor

Yardımınıza ihtiyacım var! Erkek arkadaşımla ilgili .s