Yardım eder misiniz?

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, emrekoylu üyesi tarafından 6 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır. Yardım eder misiniz? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Selam arkadaşlar 3 yıldır muhasebe bürosunda çalışıyorum 5 ay önceden işten çıkarıldım ve iş bulamıyorum. Sektör değiştirme kararı aldım. Biraz birikmiş param var. Onunla yazılım kursuna gitmeyi düşünüyorum. Bunun alakalı bir kaç sorum olacaktı. İyi kurslar gerçekten var mı? Kursa giderek öğrenebilir miyim? Birde kurslar iş konusunda yardımcı oluyorlar mı? Kadıköydeyim arkadaşlar kurs önerecek olanlar olursa yakın olursa sevinirim
    6 Ocak 2020
  2. Yardım eder misiniz? Cevapları

3. İyi kurs değil iyi öğrenci vardır :). Kurslar hakkında bişey diyemem ama tercihin bence tercihin mantıklı. Kimleri gördüm bu meslekte hangi meslekleri bırakıp gelmişler.
    6 Ocak 2020
  4. Öğrenmek istedikten sonra her türlü olur kursla olur tabi neden olmasın ama ben bir de online derslere de bak derim
    7 Ocak 2020
  5. Kadıköy de smartpro akademi var giden tanıdıklarım oldu. Fiyatları uygun diğer kurslara göre iş konusunda da yönlendirmeleri uygun.
    7 Ocak 2020
soru sor

Yardım eder misiniz?