Xperia X8 Kolay ve eğlenceli Android smartphone

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Xperia X8 Kolay ve eğlenceli Android smartphone hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Android medya telefonu ile her şey çok kolay.

  X8 Android medya telefonunun 3 inçlik dokunmatik ekranı eğlence ve kullanım kolaylığının mükemmel birleşiminin keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. 3G veya Wi-Fi ile bağlanın. Mesajlarınızı sanal QWERTY klavyede yazın. Google Maps ve GPS ile yolunuzu bulun.  [​IMG] Xperia™ X8 ile Android Market™ uygulamalarına ve daha fazlasına sahip olun

  Xperia™ X8 Android smartphone'unuzu kişiselleştirin. Android Market™'teki 100.000'den fazla eğlenceli ve kullanışlı uygulamadan seçiminizi yapın. Daha iyisi olabilir mi? Aslında, evet. Birçok uygulama ücretsiz olarak indirilebilir  [​IMG] Ayarlanabilir köşeleri olan bir dokunmatik ekranlı smartphone

  Müzik çalar üstte mi yer alsın? YouTube™ sol altta mı yer alsın? Ana ekranınızın köşelerini kişiselleştirin. Dokunmatik ekranlı smartphone'unuzda sık kullanılan uygulamalara tek bir tıklamayla erişin: Tek elle gezinti artık çok kolay.

  [​IMG] Xperia™ X8 mininizi güncelleyin

  - Xperia™ smartphone için yeni bir yazılım var. En özellik ve düzeltmeleri almak ve telefonunuzu mümkün olan en iyi durumda tutmak için yazılımınızı güncelleştirin
  Kullanılabilirlik, operatör ve/veya pazara bağlı olabilir.

  [​IMG] Kendi tarzınızı yaratın

  Vazgeçilmez navigasyon uygulamanız? Müziğiniz? Yeni bir site? Sizin için neyin önemli olduğuna kendiniz karar verin. Yalnızca ana ekranınızın dört köşesinde görüntülenecek öğeleri seçin. İstediğiniz zaman bunları değiştirin. Daha fazla rahatlık mı istiyorsunuz? Bir widget ekleyin ve onu ekranınızın orta kısmında, hemen parmaklarınızın ucunda bulundurun.


  [​IMG] Timescape™ - arkadaşlarınızla buluşun

  Sony Ericsson Timescape™ tüm iletişiminizin tek bir alanda toplanmasını sağlar. Facebook™, Twitter™, metin mesajları, cevapsız aramalar - tümü tek bir alanda toplanır, böylece neler olup bittiğini görmek için birçok farklı uygulamayı açmanıza gerek kalmaz.
  [​IMG] Sonsuz düğmesi

  Daha fazlasını keşfedin. Bir parça dinlediğiniz sırada, daha fazla içerik ve bilgi için Sonsuz düğmesine basın.


  [​IMG] Sizi eğlendirmesine izin verin

  Bugünün haberleri neler? Hip hop ritimleri mi yoksa Bach mı? Bir gişe rekortmeni mi yoksa bağımsız bir film mi? Kulaklığınızı takın ve 3,5 mm jak ile müziğin keyfine varın. Ayrıca göz zevkiniz için harika bir 3 inç ekrana sahip.


  [​IMG] Tweet yoluyla ifade edin

  Merak uyandıran sözler. Ukalaca bir sözcük. Az önce duyduğunuz o şarkıyı TrackID™ ile bulun. Arkadaşlarınızın tüm dünyayı tanımasını sağlayın. Twitter™ ile öğrenin


  [​IMG] Facebook™ uygulamasında oturum açın

  Facebook™ uygulamasından önce hayat nasıldı? Xperia™ X8 ile istediğiniz tüm durum güncelleştirmelerini ve haber kaynaklarını edinebilirsiniz.


  [​IMG] Seçiminiz - Android Market™

  Dışarı çıkmak mı? Bilgi edinmek mi ? Yoksa yalnızca rahatlamak mı istiyorsunuz? Android Market™ özelliğini kullanarak istediğiniz herhangi bir uygulamayı indirin ve Xperia™ X8 ürününü tamamen kendinize özel hale getirmek için, özelleştirin.


  [​IMG] Yolu bulun - aGPS

  Bir daha hiç kaybolmayacaksınız. Telefonunuzda dahili aGPS var. Konum gösteren servisler, gideceğiniz yere giden yolları bulmanıza yardımcı olur. Ya da konum bilgisini resimlerinize ekleyin - coğrafi etiket fonksiyonunu kullanın.


  [​IMG] Wi-Fi bağlantı

  Hızlı ve kolay bir şekilde bağlanın. Yolda. Kafelerde. Havaalanında. Xperia™ X8 ürününüzde Wi-Fi desteği bulunuyor.


  [​IMG] Kolay yazım

  Anlatın. İstediğiniz kadar kelime kullanın. Sanal ekran klavyesi ile yazmak çocuk oyuncağı.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. Xperia X8 Kolay ve eğlenceli Android smartphone Cevapları

soru sor

Xperia X8 Kolay ve eğlenceli Android smartphone