Xperia X10 mini Küçük ama güçlü Android smartphone

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Xperia X10 mini Küçük ama güçlü Android smartphone hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Her şeyi sadece tek elinizi kullanarak yapmanıza olanak sağlayan bir android smartphone.

  Meşgul müsünüz? Çok daha fazlasını yapın. Bu android smartphone'u kullanmak için sadece bir ele ihtiyacınız var. İstediğiniz uygulamaya ana ekrandaki dört köşeyi kullanarak ulaşın. Diğer elinizle de kahvenizin tadını çıkarın. Sonra da oynatın, dinleyin, e-postanıza, Twitter'ınıza göz atın. Bir başparmak dokunuşuyla. Gerçekten konforlu bir telefonla. Deneyin [​IMG] Bu videonun yalnızca İngilizce olduğunu unutmayın.  [​IMG] XperiaTM X10 mini ile her şeyin yerini siz belirleyin.

  Bize en çok sevdiğiniz şeyi söyleyin? Facebook? YouTube? Müzik? Xperia™ X10 mini'nin ekranının dört köşesini Android Market™'in en beğendiğiniz uygulamaları ve harika eğlencelerle donatın. Dilediğiniz uygulamaları başparmağınızın ufak bir hareketiyle gezebilir ve onları ana ekranınızın tam ortasına yerleştirebilirsiniz. Bu videonun yalnızca İngilizce olduğunu unutmayın.  [​IMG] Keyifle kullanacağınız mini android.

  Dışarı mı çıkacaksınız? Sadece etrafa mı bakınıyorsunuz? Android Market™'ta bulunan 100.000'den fazla uygulama arasından istediğiniz seçebilir ve bu uygulamaları doğrudan mini Android telefonunuza indirebilirsiniz. En son YouTube™ klipleriyle eğlenin veya anında e-posta ya da en sevdiğiniz sosyal ağlarla iletişim halinde kalın. Google™ tarayıcı ve 3G, yüksek hızlı web erişimi sağlar. Google Maps™ ile yolunuzu bulun. Tek dokunuşla Müzik Çalarınıza hızlı şekilde erişerek düşünebileceğiniz her türlü eğlencenin keyfini çıkarın.

  [​IMG] Timescape™ - arkadaşlarınızla buluşun

  Sony Ericsson Timescape™ tüm iletişiminizin tek bir alanda toplanmasını sağlar. Facebook™, Twitter™, metin mesajları, cevapsız aramalar - tümü tek bir alanda toplanır, böylece neler olup bittiğini görmek için birçok farklı uygulamayı açmanıza gerek kalmaz.
  [​IMG] Xperia™ X10 mininizi güncelleyin

  - Xperia™ smartphone için yeni bir yazılım var. En özellik ve düzeltmeleri almak ve telefonunuzu mümkün olan en iyi durumda tutmak için yazılımınızı güncelleştirin
  Kullanılabilirlik, operatör ve/veya pazara bağlı olabilir.

  [​IMG] Her şeye bir dokunuş

  Hayatınızı ne kolaylaştırır? Dilediğinizi, istediğiniz yere koyun - hoşunuza giden herhangi bir köşeye. Sağ üste e-posta? Sol alta Facebook™? Görsel tuş takımıyla bir numara çevirmek veya - istediğiniz uygulamayı çalıştırmak için başparmağınızla dokunmatik ekrana dokunun. Avucunuzda mükemmel bir his uyandıran bir telefonla.


  [​IMG] Kendi tarzınızı yaratın

  Vazgeçilmez navigasyon uygulamanız? Müziğiniz? Yeni bir site? Sizin için neyin önemli olduğuna kendiniz karar verin. Yalnızca ana ekranınızın dört köşesinde görüntülenecek öğeleri seçin. İstediğiniz zaman bunları değiştirin. Daha fazla rahatlık mı istiyorsunuz? Bir widget ekleyin ve onu ekranınızın orta kısmında, hemen parmaklarınızın ucunda bulundurun.


  [​IMG] Her şeye her yerden erişin

  Arkadaşlarınızla olan tüm iletişiminizi telefon defteri üzerinden gerçekleştirin. İstediğiniz tüm sanatçı bilgilerine müzik çalar üzerinden ulaşın. Yalnızca sonsuz kaydırma düğmesine dokunun ve her şeye erişin. Anında.


  [​IMG] Sizi eğlendirmesine izin verin

  Bugünün haberleri neler? Hip hop ritimleri mi yoksa Bach mı? Bir gişe rekortmeni mi yoksa bağımsız bir film mi? Kulaklığınızı takın ve 3,5 mm jak ile müziğin keyfine varın. Ayrıca göz zevkiniz için harika bir 2,55 inç ekrana sahip.


  [​IMG] Facebook™. Hayatınızdaki insanlar - telefonunuzda

  Neler oluyor? Okuyun. Bakın. Paylaşın. Resimleriniz, mesajlarınız, yorumlarınız. Fotoğraf yükleyin. Profilinizi değiştirin. Doğrudan telefonunuzla, Facebook™ üzerinden.


  [​IMG] Tweet yoluyla ifade edin

  Merak uyandıran sözler. Ukalaca bir sözcük. Az önce duyduğunuz o şarkıyı TrackID™ ile bulun. Arkadaşlarınızın tüm dünyayı tanımasını sağlayın. Twitter™ ile öğrenin


  [​IMG] Seçiminiz - Android Market™

  Dışarı çıkmak mı? Bilgi edinmek mi ? Yoksa yalnızca rahatlamak mı istiyorsunuz? Android Market™ özelliğini kullanarak istediğiniz herhangi bir uygulamayı indirin ve Xperia™ X10 mini ürününü tamamen kendinize özel hale getirmek için, özelleştirin.


  [​IMG] Android™ = Google™ uygulamaları

  Xperia™ X10 mini telefonunuz Android™ platformunu temel alır. Google™ uygulamalarının gücünün ve sunduğu olanakların keyfini sürün - Google Search™, Google Talk™, Gmail™, YouTube™, Google™ Haritalar ve Android Market™. Ayrıca, videolarınızı fotoğraf makinesi uygulamasından doğrudan YouTube™'e yükleyebilirsiniz.


  [​IMG] Hepsini yapın. Bir kerede.

  Dinleyin. Göz atın. En yüksek puana ulaşın. Hepsi bir kerede. Uygulamalar arasında geçiş yapın ve dilediğinizin keyfini çıkarın. Birden fazla uygulamayı kolayca kullanın.


  [​IMG] Yolu bulun - aGPS

  Bir daha hiç kaybolmayacaksınız. Telefonunuzda dahili aGPS var. Konum gösteren servisler, gideceğiniz yere giden yolları bulmanıza yardımcı olur. Ya da konum bilgisini resimlerinize ekleyin - coğrafi etiket fonksiyonunu kullanın.


  [​IMG] Wi-Fi bağlantı

  Hızlı ve kolay bir şekilde bağlanın. Yolda. Kafelerde. Havaalanında. Xperia™ X10 mini ürününüzde Wi-Fi desteği bulunuyor.


  [​IMG] HSPA - gerçek hız

  Turbo 3G ile telefonunuzda ADSL benzeri hızlardan yararlanabilirsiniz. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber veri kaynaklarını birkaç saniyede ekranınıza alın.


  [​IMG] FM Radyo

  Havada müzik var - istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.


  [​IMG] Akıllı aksesuarlar

  Aramaları yanıtlayın ve arama yapın. Şarkıları çalın, durdurun ve atlayın. Hepsini yapın. Cep telefonunuz olmadan. Portatif Stereo Kulaklık mı arıyorsunuz? MS450 veya uzaktan kumandalı bir Hi-Fi Kulaklığa ne dersiniz? Cep telefonunuz için MH810 Pocket'ı deneyin. Aksesuarınızı uzaktan kumanda olarak kullanın. Neşelenin!


  [​IMG] kırmızı nokta tasarım ödülü sahibi

  XPERIA™ X10 mini, 57 ülkeden tasarımcı ve üreticilerle kıyasıya rekabet ederek, uluslararası bir jüri tarafından mükemmel ürün tasarımı dalında 2010 kırmızı nokta ödülüne layık görülmüştür.
  [​IMG] Xperia™ X10 mini 2010-2011 Avrupa'nın En iyi Cep Telefonu olarak seçildi

  Sony Ericsson Xperia™ X10 mini kompakt stili ve performansıyla European EISA Awards tarafından ödüllendirildi.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. Xperia X10 mini Küçük ama güçlü Android smartphone Cevapları

soru sor

Xperia X10 mini Küçük ama güçlü Android smartphone