Xperia arc

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Xperia arc hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Süper ekrana sahip Android dokunmatik telefon

  Android dokunmatik telefonunuzla resimleri ve videoları canlı renklerle görüntüleyin. Sony Mobile BRAVIA® Engine ile 4.2" Gerçekçi ekranda canlı ve net görüntüler
  [​IMG] Zarif, süper ince Xperia™ arc

  Yüksek kaliteli malzemeleri alın. Mükemmel kavisi ekleyin. Ve 8.7 mm'ye sığdırın. İşte size avuç içiyle kusursuz uyum sağlayan bir ürün: ince, hafif ve sağlam Xperia™ arc.  [​IMG] 8.1 megapiksel kameralı HD telefon

  HD telefonunuzda yüksek kaliteli filmler ve düşük ışıkta resimler çekmenize imkan veren cep telefonuna özel Sony Exmor R™ CMOS sensörü bulunur. Gidin ve çekin. Sonra HDMI konektörü ile doğrudan televizyonunuza bağlayarak çarpıcı HD kalitesinde gösterin.

  [​IMG] Seçiminiz - Android Market™

  Dışarı çıkmak mı? Bilgi edinmek mi ? Yoksa yalnızca rahatlamak mı istiyorsunuz? Android Market™ özelliğini kullanarak istediğiniz herhangi bir uygulamayı indirin ve Xperia™ arc ürününü tamamen kendinize özel hale getirmek için, özelleştirin.


  [​IMG] Mobile BRAVIA® Engine ile Gerçek Görüntülü Ekran

  Geliştirilmiş kontrast. Daha zengin renkler. Görüntüde daha az parazit. Mobile BRAVIA® Engine'e sahip Gerçek Görüntülü Ekran sayesinde süper geniş, 4.2"", LED arka aydınlatmalı ekran keskin ve net görüntüler verir. Azaltılmış ışık yansıması sayesinde ise, açık havada olduğunuzda bile resmin netliği korunur.
  BRAVIA Sony Corporation'ın tescilli ticari markasıdır.
  [​IMG] Karanlık mı çöküyor?

  Gün ağarıyor, şafak söküyor ya da eski bir ampül mü yanıyor? Sony'nin cep telefonuna özel Exmor R™ CMOS sensörü kötü ışık koşullarında yüksek kaliteli, parlak resim ve videolar çekmenize imkan tanır.
  Exmor R Sony Corporation'ın ticari markasıdır.
  [​IMG] Stil ikonları için tasarlanmıştır

  Dünyayı daha geniş açıdan görün. Çarpıcı bir inceliğe (sadece 8,7 mm) sahip Xperia™ arc'ın pürüzsüz kavisleri, avuç içine tam oturmasını sağlar. Bu ince, kuvvetli ve hafif akıllı telefon karşısında ağızlar açık kalacak.


  [​IMG] HDMI ile televizyonunuza bağlanın

  Xperia™ arc cihazınızı televizyona bağlayın ve koltuğa kurulun. HDMI bağlantı sayesinde, telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları TV kumandasıyla televizyon ekranınızda görüntüleyebilirsiniz.


  [​IMG] Android (Gingerbread) ile desteklenmektedir

  Zengin multimedya. Oyun gücü. Xperia™ arc cihazınız Android (Gingerbread) ile desteklenmektedir.


  [​IMG] Kamera gücü

  Acı gerçeklere hazır mısınız? 8.1 megapikseli deneyin. Veya f/2.4'lük maksimum diyaframa bakın (kısaca, görüntü sensörüne daha fazla ışık girmesi anlamına gelir). Xperia™ arc cihazınızda harika çekimler yapmanız için gereken kamera kasları bulunur.


  [​IMG] Timescape™ - arkadaşlarınızla buluşun

  Sony Ericsson Timescape™ tüm iletişiminizin tek bir alanda toplanmasını sağlar. Facebook™, Twitter™, metin mesajları, cevapsız aramalar - tümü tek bir alanda toplanır, böylece neler olup bittiğini görmek için birçok farklı uygulamayı açmanıza gerek kalmaz.
  [​IMG] Hayatınız mükemmel HD kalitesinde

  Yaz tatillerinizden klipler. Minik kızınızın ilk gülümsemesi. Fotoğrafını çekin. Tek bir düğme dokunuşuyla mükemmel, net HD video.


  [​IMG] Kulaklığınızı kullanın

  İyi bir kulaklığınız var mı? 3,5 mm. ses girişinden Xperia™ arc telefonunuza takın.


  [​IMG] Yolu bulun - aGPS

  Bir daha hiç kaybolmayacaksınız. Telefonunuzda dahili aGPS var. Konum gösteren servisler, gideceğiniz yere giden yolları bulmanıza yardımcı olur. Ya da konum bilgisini resimlerinize ekleyin - coğrafi etiket fonksiyonunu kullanın.


  [​IMG] Wi-Fi bağlantı

  Hızlı ve kolay bir şekilde bağlanın. Yolda. Kafelerde. Havaalanında. Xperia™ arc ürününüzde Wi-Fi desteği bulunuyor.


  [​IMG] FM Radyo

  Havada müzik var - istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. Xperia arc Cevapları

soru sor

Xperia arc