Xperia Active Android Smartphone

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 7 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Xperia Active Android Smartphone hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Xperia Active Cep Telefonu - Xperia Active Özellikleri - Sony Ericsson Xperia Active Fiyatı  Sony Ericsson toz, kir ve suya dayanıklı yeni Xperia Android smartphone cep telefonunu duyurdu. Sony Ericsson Xperia Active Smartphone cep telefonu Singapur'da düzenlenen CommunicAisa 2001'de resmi olarak tanıtıldı. Sony Ericsson'un Xperia Smartphone serisinin en son modellerinden biri olan Sony Ericsson Xperia Active cep telefonu 3 inç büyüklüğünde ekrana ve Google Android Gingerbread 2.3 işletim sistemine sahip. 5 megapiksel çözünürlükte dijital kamerası da bulunan Sony Ericsson Xperia Active Android cep telefonu 1GHz gücündeki işlemcisi sayesinde HD kalitesinde video izleme keyfi sunuyor.

  [​IMG]

  Suya dayanıklı ve to zile kir bulaşmasına karşı korumalı olan Sony Ericsson Xperia Active smartphone telefon Sony Mobile Bravia Engine destekli yeni Reality Display teknolojisine sahip. Telefonseverler önceden yüklü olarak gelen spor uygulamasına sahip olan Sony Ericsson Xperia Active cep telefonu üzerinden kolaylıkla fitness durumunu takip edebilmelerini sağlıyor. Xperia Active smartphone kullanıcıları dâhili GPS, barometre ve pusula desteği sayesinde kendileri için ideal günlük rotalar oluşturabiliyorlar.

  [​IMG]

  Xperia Active Smartphone ürün kutusu içeriği

  • Sony-Ericsson Xperia Active cep telefonu
  • 2GB microSD hafıza kartı
  • 1200mah batarya
  • Xperia Active telefon şarj cihazı
  • Sony-Ericcson şarj cihazı
  • Micro USB şarj kablosu
  • Stereo kulaklık
  • Omuz çantası ve bilek askısı
  • Xperia Active kullanım kılavuzu


  [​IMG]

  Yeni Sony Ericsson Xperia Active cep telefonu ıslak parmak tabip özelliği sayesinde telefonun dokunmatik ekranı ya da kullanıcının parmağı ıslak olduğunda doğru şekilde çalışmasını sağlıyor. Geçek anlamda su geçirmez özellikte bir cep telefonu olan Sony Ericsson Xperia Active smartphone 1 metre derinliğe kadar su altında 30 dakika süresince zarar görmeden durabiliyor.

  [​IMG]

  Sony Ericsson Xperia Active incelemesi ve fiyatı

  Sony Ericsson Xperia Active cep telefonu siyah üzerinde turuncu bantlı ya da siyah üzerine beyaz bantlı renk seçenekleri ile satışa sunulacak.
  7 Kasım 2011
  #1
 2. Xperia Active Android Smartphone Cevapları

soru sor

Xperia Active Android Smartphone

Alakalı Aramalar:

 1. sony ericsson su geçirmeyen telefon fiyatları