Wow hakkında sorular? :S

İsimli konu WH 'World Of Warcraft' kategorisinde, koko1ko üyesi tarafından 30 Eylül 2009 tarihinde yazılmıştır. Wow hakkında sorular? :S hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaslar bu aralar wow 'a merak saldım ama birkaç sorum var.
    1.Okuldaki basarımı azaltır mı?
    2.Ayda kac para(Bunu baya aradım ama bulamadım, arkadaslardan kimi 30 kimi 10 kimi ilk basta 30 sonra 10 diyor. :S)?
    3.İlk basta cd alırken kac veririz(Bu ara pek bakamadım)?
    4.Verdiğimiz paraya değer mi (ilk paralı oyunum olacak.)?
    5.Ben Warcraft 3&Frozen oynuyordum.Mesela o kaplana binmiş elf lideri ve diğer herolar var mı, ejderhaya biniliyor mu :)(bunu cok merak ediyorum, griffon var mı?), ırk olarak centaur olunuyor mu?, ata falan biniliyor mu?Lordaeron falan var mı?
    6.Hakikaten sosyal hayatı bitiriyor mu yoksa bitirdikleri pc hastaları mı C:
    Sorularım bu kadar simdilik, cevaplarsanız sevinirim.
    7.Yakın zamanda yeni ek paket gelecek mi?
    30 Eylül 2009
  2. Wow hakkında sorular? :S Cevapları

3. Arkadaslar bu aralar wow 'a merak saldım ama birkaç sorum var.
    1.Okuldaki basarımı azaltır mı? her oyun azaltır
    2.Ayda kac para(Bunu baya aradım ama bulamadım, arkadaslardan kimi 30 kimi 10 kimi ilk basta 30 sonra 10 diyor. :S)? satın aldığına göre değişir
    websitelerinde yazar galiba
    3.İlk basta cd alırken kac veririz(Bu ara pek bakamadım)?????:
    orjinal alcaksan 100+lira eder internet veya korsan alırsın (hatırlamıyorsam 1 ay bedava oynayaman 7gün oynarsın)

4.Verdiğimiz paraya değer mi (ilk paralı oyunum olacak.)? değmez ama oynarsan eğlencelidir ama bağımlılık yapıyor.her ay sökülürsün. onun yerine private server al konuyu açtım görürsün
    5.Ben Warcraft 3&Frozen oynuyordum.Mesela o kaplana binmiş elf lideri ve diğer herolar var mı, ejderhaya biniliyor mu :)(bunu cok merak ediyorum, griffon var mı?), ırk olarak centaur olunuyor mu?, ata falan biniliyor mu?Lordaeron falan var mı?????: lordaeron falan var dediğin çoğu var

6.Hakikaten sosyal hayatı bitiriyor mu yoksa bitirdikleri pc hastaları mı C:
    Sorularım bu kadar simdilik, cevaplarsanız sevinirim. eğer adam 24 saat oynarsa biter. :D oyunda level atlama falan zor ve aşırı bağımlılık yapıyor.kendine eğer 2-10 arası saat sınır koyuyorsan birşey olmaz.
    7.Yakın zamanda yeni ek paket gelecek mi? gelir
    ek sorular
    WoW lichkingin filmi varmı? çıkacak yapıyorlar oyun populer oldugu icin yapıyorlar 12 tane kitabı vardır.
    Warcraft ile WoW farkı ne?warcraft strateji ve online oynanabilir isteyene göre WoW online aksiyon super ötesi oyun
    DotA diolar nasıl bisi?Oynarsan anlarsın.Warcraft Frozen throne yukledikten sonra getdota.com dan haritayı indir.sonra warcraftın bulunduğu dosyanın içindeki mapsın içindeki download bölümüne veya frozenthrone bölümüne at.açınca battlenete gir.mesela
    dota apem 3v3 noobs come all
    girersin oraya oyun başlayana kadar beklersin alltta sohbet edebilirsin.başlayınca bakınca anlarsın nasılmıs diye :tamam:
    19 Aralık 2009
  4. Cevaplar için sağol ....
    24 Ocak 2010
  5. teşekkürler, geç geldi ama has bir cevap.Bu arada DOTA'da zaten hard pro^^yum^^
    niye acıkladın ki onu :D
    2 Şubat 2010
  6. garenadamı yoksa battle.nettemi dotayı acıklama nedenim ek bilgi :F
    2 Şubat 2010
soru sor

Wow hakkında sorular? :S