Woeld Of Warcraft Vikipedi

İsimli konu WH 'World Of Warcraft' kategorisinde, dj kasırga üyesi tarafından 28 Ocak 2009 tarihinde yazılmıştır. Woeld Of Warcraft Vikipedi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. World of Warcraft (çoğunlukla WoW şeklinde kısaltılır), Blizzard Entertainment firması tarafından geliştirilen bir devasa çevrim içi rol yapma oyunudur (MMORPG-Massively Multiplayer Online Role Playing Game). Warcraft serisinin devamı olarak nitelendirilebilecek olan World of Warcraft'ın hikâyesi de kendisinden önceki Warcraft oyunlarının hikâye, olay ve kahramanları çevresinde gelişmektedir. Aynı şekilde orijinal World of Warcraft önceki Warcraft oyunlarının ana dünyası olan Azeroth'ta geçmektedir. Ancak daha sonra çıkartılan The Burning Crusade genişleme paketi ile Azeroth yanında Warcraft hikâyesine göre Orc ve Draeneilerin anavatanı olarak nitelenen Outland de oyun dünyasına katılmıştır.
  Şu anda 10 ırk oynanabilir durumdadır. Bunlar Dwarflar(Cüceler), Gnomelar, Humanlar(İnsanlar), Night Elfler(Gece Perileri), Draeneiler(TBC), Taurenler(Boğa Adamlar), Trolller, Orclar, Undeadler, Blood Elfler(Kan Perileri)(TBC)'dir. Bu ırklar Faction olarak adlandırılan iki tarafa ayrılmıştır. Bu taraflar Alliance (İttifak) ve Horde'dur (Güruh). Yukarıda sayılan ırklardan Human, Dwarf, Gnome, Night Elf ve Draeneiler Alliance tarafını oluşturken karşısında Undead, Orc, Troll, Tauren ve Blood Elf'lerin oluşturduğu Horde bulunmaktadır. Bir karakter oluşturuken oyuncu sayılan ırklardan birisini seçmekle o ırkın içerisinde bulunduğu tarafa dahil olur. Oyunun yapısı bu iki taraf arasındaki çatışmaya dayalıdır.


  +++ Replerinizi Bekliyorum Arkadaşlar. Umarım Faydalı Olmuşumdur.
  28 Ocak 2009
  #1
 2. Woeld Of Warcraft Vikipedi Cevapları

 3. saol tşkrler paylaşı için
  11 Şubat 2009
  #2
 4. aga ben wowu indiriyom ondan sonra hata verio
  [​IMG] The file "WoW.exe" could not be found. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. böyle bir hata veriyor bir yardım edrsiniz
  17 Mart 2009
  #3
 5. Paylaşım İçin Saol...
  14 Mayıs 2009
  #4
 6. bu oyuna nasıl kayıt olduğumuz bilen varsa söylesin +rep vercem
  13 Temmuz 2009
  #5
 7. Bilgiler için teşekkürler ...
  24 Ocak 2010
  #6
 8. kayıt olma ya.şimdi senin gibileri bgde görücem ezilcek.ha horde olursan söyleyim.

  google amca ya
  (World Of Warcraft Register)
  yazacan
  15 Haziran 2011
  #7
soru sor

Woeld Of Warcraft Vikipedi