Windows XP Windows XP Format Atma (Resimli anlaTım)

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, Rick üyesi tarafından 11 Mart 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    ederiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
    30 Nisan 2009
  2. arkadaşlar birşey soracağım şimdi bu driverler bulunmassa sadece ekran kartının driverini mi indirip kuracağız.
    30 Nisan 2009
  3. paylaşım için sağ ol
    3 Mayıs 2009
  4. Arkadaşlar hoş bulduk diyecem ama bir konu kapatılmış ,pronun linkide ortadan kaldırılmış .Benim için önemli olan sata2 HDD ye format atmak.Onuda görüntülü verebilirseniz memnun olurum .şimdiden teşekkürler.
    10 Mayıs 2009
  5. Ztn biLiordm Ama yinede SaoL PyLaşm içn Jnm ;):)
    16 Haziran 2009
  6. BITCH Cik ulennn dedim sana bu siteden hem xp cd yok diyon hem konusuyon masum masum da cd istiyon cik ulhennnnnnnn bu siteden :D:D
    22 Haziran 2009
  7. saol paylaşım için
    22 Haziran 2009
  8. Bunları öğreneli 6-7 yıl oldu :D sağ ol yinede ...
    22 Haziran 2009
  9. emeğe saygı:bravo: gerçekten güzel anlatım :bravo::tamam:
    25 Haziran 2009
  10. bide yedekLeme yapmanın kısa bı yoLu varsa onu anLatırmısın ??
    3 Temmuz 2009
  11. Teşekkür dostum yanlız bu format işini nasıl yapıyorlarsa bazı kişilerin yaptıkları format pc yi daha hızlı yapıyo.

Bide bu konuda arştırma yapmak lazım
    tşk.
    7 Temmuz 2009
  12. paylasım icin tsk...:):)
    7 Temmuz 2009
  13. 64 bitlik xp yi kuruyorum ancak kurulumdan ekranda mesage super mod diye yeşil küçük bi pencere geliyo ekrana başka görüntü yani masa üstü falan gelmiyo acaba neden yardım edebilirmisiniz
    8 Temmuz 2009
  14. üye olalı Beş dakika oldu :)
    13 Ağustos 2009
  15. teşekkürler
    13 Ağustos 2009
  16. Emeğe saygı Pls... Hade allaha emanet göte mukayyyet olun..
    :muahaha:
    14 Ağustos 2009
  17. Süper paylaşım ama Alıntı :)
    14 Ağustos 2009
  18. BİLGİSAYARIMIN LİSANSINI SÖKMÜŞTÜ BABAM ZAMANINDA AMA NE OLDUNU BİLMİYORDUK NESE İŞTE ,, ŞİMDİ MİCROSOFT'U ARADIM BURDADA YENİ LİSANS NUMARASI İÇİN FORMAT ATMAN GEREK DEDİLER ŞİMDİDE BEN YAPSAM BATIRIRIM BUNU DENEYİM YOK ARTIK PCYİYE GÖTÜRECEZ. XP İLE İLGİLİ ÖNERİSİ OLAN WARSA SÖYLESİN Bİ ZAHMET :alala:
    17 Ağustos 2009
  19. slm
    bende mavi kur ekranı çıkıyor ancak daha sonrası yok :(
    bu konuda neyi yanlış yapıyorum acaba ????
    konu açılalı bayağı olmuş ama umarım yardımcı olabilrsinz:(

teşkkrler
    21 Ağustos 2009
  20. Emeğine sağlık
    23 Ağustos 2009
soru sor

Windows XP Format Atma (Resimli anlaTım)