Windows Vista Windows Elçilerimizi Arıyoruz!

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 27 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. Windows Vista Windows Elçilerimizi Arıyoruz! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Sevgili Windows takipçileri,
  İlk Windows sürümünün yayınlandığı günden bu yana sizlerle birçok anı paylaştık. İlk kez bilgisayar ile tanıştığın an…

  [​IMG]
  İlk kez bir PC oyunu oynadığın ve rüyalarında bile onu gördüğün gün…
  İlk kez bir PC oyunu oynadığın ve rüyalarında bile onu gördüğün gün…
  [​IMG]
  İnternete bağlandığın ilk dakikalarda...
  [​IMG]
  Ve bazen de Facebook sayfamızda bir aradaydık…
  [​IMG]
  Şimdi, uzun yıllardır süren dostluğumuzu bir adım öteye taşımak ve sizlerle tanışmak için Windows Elçileri programımızı başlatıyoruz. Windows elçisi olanları neler bekliyor?
  * Yeni çıkan modelleri ilk kez deneme şansı * Microsoft ofisinde gerçekleştirilecek etkinlik ve eğitimlere katılım * Ürün lansmanlarına davetiye ve daha birçok avantaj...
  Neden Windows elçisi olmak istediğinizi ve Windows’a sevginizi kısaca anlatan bir videoyu sadecebilgisayarla@outlook.com adresine gönderin ya da #SadeceBilgisayarla etiketi ile paylaşın, Windows elçimiz olarak 24 Aralık 2016 Cumartesi günü Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştireceğimiz partimize katılarak bizden sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayın! Katılım koşulları:

  1. Microsoft Türkiye ‘’Windows Elçileri” yarışması tüm kullanıcıların katılımına açıktır. 2. Yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
  3. Yarışmaya videonuzu, Twitter, Instagram, YouTube ve e-mail üzerinden #SadeceBilgisayarla etiketi ile göndererek katılabilirsiniz.
  4. Bu kampanya, Microsoft Türkiye tarafından yürütülmektedir.
  5. Bu yarışmaya 18 yaşından küçük kullanıcılar katılabilir ancak ödül alamazlar. Ödülleri kazanmış olsalar dahi kendilerine ödül verilmez.
  6.Kullanıcıların kampanyaya gerçek ad - soyad ile katılmış olmaları şarttır. Kişilerin, gerçek profilleri ile yarışmaya katılması gerekmektedir. Yanlış iletişim bilgisi verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Microsoft Türkiye sorumlu değildir.
  7.Yarışmaya Katılım: 7.1.1 Yarışmaya katılmak için kullanıcının Instagram, YouTube, Twitter ve Mail üzerinden #SadeceBilgisayarla ile birlikte videolarını paylaşması gerekmektedir. 7.1.2 Videolar içinde geçen sözler kesinlikle küfür ya da hakaret içermemelidir. 7.1.3 Kazananlar gizli jüri tarafından belirlenecektir.
  8. İçeriği Microsoft Türkiye tarafından belirlenmiştir ve değiştirilme hakkı saklıdır.
  9.1 Yarışmada en iyi videoya giren en fazla 100 kişiye Windows Elçisi olma hakkı kazanacak. 9.2 Kazananlara, Facebook ve Mail iletişim kanallarından ulaşılacaktır.
  10.Kullanıcılar, yarışmaya katılması halinde sonuçların yayınlanmasına izin vermektedir.
  11. Kampanya sonunda kazananların isimlerini Microsoft Türkiye bütün Microsoft sosyal medya platformlarında ve dijital mecrada (TV, internet, dergi, pop malzemesi) yayınlanma hakkına sahiptir. Bu isimler reklam, tanıtım vs. amaçlarla 1 Ocak 2018’e kadar Microsoft Türkiye veya tedarikçileri, iş ortakları tarafından gerçekleştirilecek pazarlama faaliyetleri, yarışma, etkinlik vb. Için kullanılabilir. 12. İşbu kampanyanın kapsamında başvuru esnasında kullanıcılardan kişisel verileri (ad-soyad, email, cep telefonu numarası) Microsoft Bilgisayar Yazılım Hizmetleri LTD. ŞTİ tarafından talep edilmekte ve işlenmektedir. Kullanıcılar, Microsoft Türkiye’ye açıkladıkları içeriklerin yasaların izin verdiği her türlü biçimde kullanılması, işlenmesi, saklanması, açıklanması ve üçüncü kişilere karşı ifşa edilmesi konusunda Microsoft Türkiye’nin münhasır hak sahibi olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Toplanan bu kişisel veriler 1 Ocak 2018 tarihine kadar gerek işbu kampanyanın icrası, gerekse Microsoft Türkiye veya tedarikçileri, iş ortakları tarafından gerçekleştirilecek pazarlama faaliyetleri, yarışma, etkinlik vb. için kullanılacaktır. İlaveten bu bilgiler, yukarıda sayılan amaçlarla sınırlı olmak koşuluyla “CTA ORGANIZASYON HIZ. VE TEKSTIL TIC. LTD. STI”, “Dentsu Aegis Network Turkey Medya Hizmetleri Limited Şirketi” ajansları ile paylaşılabilecektir. Kişisel veri sahibi olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. Maddesinde sayılan haklarınız her daim saklıdır. 13.Kullanıcılar, site dâhilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Microsoft Türkiye’nin ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
  13.Kullanıcılar virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiçbir bilgi, yazılım(Spam, virüs, trojan ve benzeri türden programlar) ya da başka bir içeriği site ve maile gönderemez. Aksi halde doğacak zarardan ötürü Microsoft Türkiye, ilgili kullanıcıya yönelteceği maddi manevi tüm tazminat haklarını saklı tutar.
  14. Microsoft Türkiye, sitenin ve verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Microsoft Türkiye, özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler(örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Microsoft Türkiye’den kaynaklanabilecek teknik arıza ve aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
  15. Microsoft Türkiye, yarışma boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
  16. Microsoft Türkiye, yarışmacıların kişisel bilgisayarlarından veya internet erişimlerinden kaynaklanan aksaklıklarda sorumluluk kabul etmez.
  17. Kullanıcılardan alınan kişisel bilgilerin korunması konusunda gerekli tedbirler alınmıştır. Sisteme düzenlenebilecek saldırı sonucunda bilgilerin 3. şahısların eline geçmesi Microsoft Türkiye’nin sorumluluğunda değildir.
  18. Microsoft Türkiye yarışma tarihlerini değiştirme hakkına sahiptir.
  19. Microsoft Türkiye çalışanları ile 1. derece akrabaları yarışmaya katılabilir ancak ödül kazanamazlar.
  20. Instagram, Twitter, YouTube üzerinden #SadeceBilgisayarla etiketi ile ve Mail ile hikâyelerini paylaşanlar yarışmaya dâhil olacaktır, diğer mecralarda yapılan paylaşımların herhangi bir değeri ya da geçerliliği yoktur.
  21.Uygunsuz dil içeren videolar, her türlü hakaret ve küfür içeren paylaşımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
  22.Yarışmaya katılan herkes yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılır.
  27 Aralık 2016
  #1
 2. Windows Elçilerimizi Arıyoruz! Cevapları

soru sor

Windows Elçilerimizi Arıyoruz!