Window Washer

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, =_hacker.djbarış_= üyesi tarafından 6 Kasım 2009 tarihinde yazılmıştır. Window Washer hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Window Washer

  Hits: 6 Download: 148 Lisans: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Üretici/Telif: Webroot Software İşletim Sistemi: Windows (Tümü) Yazı Boyutu 12 14 16 18
  Açıklama


  Bu program ile bilgisayarınızda tarayıcı, bellek bilgilerini, çerezleri, history dosya içeriğini, kurtarılmış dosya listesini temizleyebilirsiniz. Arkanızda iz bırakacak bilgilerden sizi kurtarıyor. Hatta program içerisinde bulunan özelleştirilebir temizleme aracı ile istediğiniz bir dosya veya klasör içini dahi boşaltabiliyorsunuz.Yeni sürümde Windows Media Playerin çalıyor listesini ve index.dat dosyasını silebiliyor. Sistemin her açılış ve kapanışında çalıştıracak şekilde ayarlayabilirsiniz..
  Yeni sürümünde My Personal Favorites isimli ücretsiz bir eklenti ile geliyor. Ve tüm favori istelerinizi kullanıcı adları ve şifreleri ile birlikte diğer kullanıcılardan gizleyebiliyor ama aynı zamanda siz tek tıklama ile şifre yazmaksızın girebiliyorsunuz.
  indir
  6 Kasım 2009
  #1
 2. Window Washer Cevapları

 3. Teşekkürler
  1 Şubat 2010
  #2
 4. Teşekkürler
  3 Şubat 2010
  #3
soru sor

Window Washer