Whatsapp artık gözünüze çok daha büyük görünecek!

İsimli konu WH 'Cep Telefonları Genel Yardım ve Paylaşım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 31 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Whatsapp artık gözünüze çok daha büyük görünecek! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]


  Whatsapp'ın iPad dahil tabletlerde çalışmasını pek çok kullanıcı istiyor. Ancak Whatsapp doğrudan bu cihazlara bugüne kadar hiç destek vermemişti. Ta ki bugüne kadar! iPad için Whatsapp'ın geldiği internete sızan bir görüntüyle ilk kez ortaya çıktı!

  WhatsApp; bildiğiniz gibi iPhone, Android, Windows Mobile, Windows, macOS ve web üzerinden hizmet veriyor. Uzun yıllardır tablet sürümü için bir adım atmayan WhatsApp bugün müjdeli haberi sızdırdı. iPad için WhatsApp uygulaması çok yakında App Store’daki yerini alabilir.

  WhatsApp’ın hangi platformlarda olduğunu gösteren bölümde iPad ibaresinin yer alması, uygulamanın iPad’e çok yakında geleceğinin sinyallerini veriyor. Ancak henüz WhatsApp’ın iPad’de nasıl çalışacağı bilinmiyor.
  [​IMG]
  Hat üzerinden aktifleşen WhatsApp, iPad’de sadece hücresel veri destekli modellerinde çalışma gibi bir ihtimali bulunuyor. Numara kopyalama olmadığı için WhatsApp’ı hem iPad’den hem de iPhone’dan aynı anda kullanmak mümkün olmayabilir.

  Şimdilik iPad sahipleri, Safari‘den web.whatsapp.com sitesini açıp, iPhone ile uygulamayı bağlayabiliyor. WhatsApp Web’i iPad üzerinden kullanmaktan başka şimdilik farklı bir yöntem bulunmuyor.
  31 Mayıs 2018
  #1
 2. Whatsapp artık gözünüze çok daha büyük görünecek! Cevapları

soru sor

Whatsapp artık gözünüze çok daha büyük görünecek!