WebHattı?? WOW!

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, ekonda üyesi tarafından 16 Mayıs 2014 tarihinde yazılmıştır. WebHattı?? WOW! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar bayadır yoktum forumda köklü değişiklikler yapılmış çok hoş olmuş beni bilenler bilir eğer forum eski zamanlarına dönerse paylaşımlarımla burdayım
    16 Mayıs 2014
  2. WebHattı?? WOW! Cevapları

3. ziki

ziki Yönetici

Hoş geldin :happy:
    21 Mayıs 2014
  4. Senelerdir bu foruma WinampHellBoy nicki ile üyeydim fakat bu değişimden sonra hesabıma giriş yapamıyorum . Hesabım silinmiş galiba . Kendi nickimin üstüne tıklayamıyorum .
    1 Temmuz 2014
  5. Rec0

Rec0 Yönetici

Hesap silinmemistir galiba.
    12 Şubat 2020
  6. Rec0

Rec0 Yönetici

WinampHellBoyMisafir
    Fenerbahçe’de maçın bir diğer yıldızı Niang’dı...
    Senegalli oyuncu maç boyunca her aldığı topta Beşiktaş ceza sahasında tehlikeye neden oldu. İki kanatta da yıpratıcı deparlar Beşiktaş defansının arkasına sarkan Niang’in bir şutu direkten dönerken diğerini ise kaleci Rüştü kurtardı. Tecrübeli oyuncu maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Bu galibiyet bizi şampiyonluğa götürecek” dedi.
    16 Şubat 2020
  7. Öncelikle merhaba, hoş geldin tekrardan. Bu yazdığımı birileri okuyacak mı bilmiyorum ama ben çocuklugumdaki webhattını özledim. Hergün okuldan geldiğim zaman, girer bütün siteyi incilerdim. Çok samimi ortam vardı. Güvenilir arkadaşlıklar ve dostluklar vardı.

Ben derimki zaman sosyal medya zamanı, uygulama (aplikasyon) zamanı. Ben şahsen çok anlamam ama bilgisayarlardan, kod yazmalardan, aplikasyondan anlayan birisi çıkıp şöyle sade ve çok kullanışlı bir uygulama yapsa android ve ios için ciddi anlamda çok güzel olur.

Biliyorum herkes arasıra girip bu siteye eski günlerini yad edip çıkıyor.Hatta şöyle bir öneride olabilir görüşümce. Uygulama yapılır, takip eden buraya giren kişiler zaten görür. Görmeyen insanlar için uygun bütçe dahilinde bir süre reklam verilebilir. Uygulamanın çöp paylaşımlarla dolmaması için (ekşi sözlük, uludağ sözlük ve diğer forum siteleri gibi) 2010 ve öncesi üye olanlar konu falan açabilir olsun (yılı örnek olarak verdim). En azından daha oturaklı insanlar, daha bilinçli paylaşımlar yaparız diye düşünüyorum. Sonra ara ara adminler konu ve bilgi paylaşımlarına göre yeni gelen üyelerden seçim yapar.

Bence eskisi gibi tekrar Türkiye çapında büyüyebilir forumumuz. Benimkide böyle bir fikirdi işte. Tabi detayları dahada şekillenebilir... Sağlıcakla kalın. Korona virüsünden korunun. Bu forumdaki herkesi seviyorum. By by :) :) :)
    21 Mart 2020
    YλяCλη ve Rec0 bunu beğendi.
soru sor

WebHattı?? WOW!