Warcraft 3 Frozen Throne

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 24 Ağustos 2011 tarihinde yazılmıştır. Warcraft 3 Frozen Throne hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Warcraft 3 Frozen Throne
  Warcraft 3 Frozen Throne Oyun Tanıtım - Warcraft 3 Frozen Throne Oyunu Nasıl Oynanır - Oyun Tanıtımları  Yayımcı(lar) Blizzard Entertainment
  Dağıtıcı(lar) Blizzard Entertainment (Kuzey Amerika)
  Sierra Entertainment (Avrupa)
  Capcom (Japonya)
  Sonokong (Güney Kore)
  Yapımcı(lar) Blizzard Entertainment
  Tasarımcı(lar) Rob Pardo
  Seri Warcraft
  Platform(lar) Windows, Mac OS ve Mac OS X (Intel ve PPC)
  Tür(ler)i Gerçek zamanlı strateji
  Biçim(ler) Tek oyunculu
  Çok oyunculu (online, LAN, PlayStation Network, Xbox Live)
  Sınıf(lar)ı ESRB: T
  OFLC: G8+
  PEGI: 12+
  Ortam CD
  Sistem gereksinimleri

  Pentium III 700MHz
  128 MB Bellek
  8X CD-ROM
  32 MB Ekran kartı
  1400 MB HDD

  Giriş Klavye , Fare, Gamepad

  Warcraft III: The Frozen Throne Blizzard Entertainment tarafından Microsoft Windows, Mac OS ve Mac OS X için geliştirilmiş bir gerçek zamanlı strateji bilgisayar oyunudur. Warcraft III: Reign of Chaos için resmi genişleme paketidir. Oynayabilmek için Warcraft III: Reign of Chaos gereklidir. 1 Temmuz 2003 tarihinden itibaren mağazalarda birden çok dilde dünya çapında satılmaya başlanmıştır. Her ırk, yeni bir nötr ırk, dört kampanyaları, beş tarafsız kahramanlar (ek tarafsız kahraman ve Nisan 2004 eklendi iki tane daha 2004 yılının Ağustos ayında eklenen yeni birimler içerir ), kuyruk yükseltmeleri gibi, bir dükkan ve diğer çeşitli iyileştirmeler yaratma kabiliyeti gibi. Warcraft II mevcut olan fakat Reign of Chaos'ta olmayan deniz birimlerinin tekrar takdim edildi. Blizzard Entertainment, yanlışlıkları gidermek için yeni özellikler ve denge multiplayer eklemek oyun için yamaları yayımladı.
  24 Ağustos 2011
  #1
 2. Warcraft 3 Frozen Throne Cevapları

 3. Karmasık Ama Güzel
  24 Ağustos 2011
  #2
soru sor

Warcraft 3 Frozen Throne