W760 Şarkılarla doldurun

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. W760 Şarkılarla doldurun hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Müzik sevdiğiniz gibi

  Ön tarafındaki stereo hoparlörlerle yüksek sesle çalın. Parçayı değiştirmek için telefonunuzu sallayın. Bilinmeyen şarkıları TrackID™ ile tanımlayın, ruh haline göre şarkı seçmek için SensMe™ özelliğini kullanın.

  [​IMG] Bir kıvırmada mobil oyun

  Yatay görünüm ve A+B düğmeleri: W760, mobil oyunu bir üst düzeye çıkarıyor. Yatay moddan dikey moda geçmek için telefonunuzu döndürün yeter.  [​IMG] Yolunuzu bulun

  Yol mu arıyorsunuz? Bırakın W760 ve dahili GPS yolu göstersin. Siz Google™ Maps Mobile veya Wayfinder™ Navigator* yazılımını seçin yeter.

  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Wayfinder Navigator™

  W760 elinizdeyken, yolculuğunuz sizi nereye götürürse götürsün kaybolmayacaksınız. Telefonunuz Wayfinder Navigator™ deneme sürümü önceden yüklenmiş biçimde gelir*. Sokak sokak yönlendirmeler, online yolculuk planlama aracına sınırsız erişim ve karşıdan yüklenebilir haritalar ile her zaman doğru yolda olun*. (* Deneme süresi uzunluğu ve haritaların kapsamı yerel düzenlemelere bağlıdır.)


  [​IMG] Walkman® telefon

  Sevdiginiz parçalari gittiginiz her yere, her zaman yayinizda götürün. W760 yalnizca bir cep telefonu degildir. Ayni zamanda tasinabilir bir müzik cihazidir.
  [​IMG] Hissederek oynayın

  3B oyun deneyimi bu cihazda fiziksel oluyor: Telefonunuzu ileri, geri, sola veya sağa yatırmak suretiyle hızlanma, yavaşlama, dönme gibi oyun işlevlerini denetleyebilirsiniz. A+B denetim tuşları size gerçek oyun hissini yaşatır.


  [​IMG] Medya çalar

  Entegre medya çaları kullanarak gerçek zamanlı video ve müziğin keyfini çıkarın. Medya çalar pek çok dosya biçimini destekler.


  [​IMG] Shake Control (Salla ve Değiştir)

  Melodinizi değiştirmenin kolay yolu: Telefonunuzu sarsmanız yeterli. Sarsıntı denetimi etkin durumdayken, Walkman® tuşunu basılı tutup bileğinizi titretin. Parçanın değiştiği size bir titreşimle bildirilir; geçerli çalma listenizden rasgele yeni bir şarkı seçilir ve otomatik olarak çalınır.


  [​IMG] Ruh halinize uygun çalma listeleri - SensMe™

  Tempoya ve ruh halinize göre çalma listeleri oluşturun. İster ağır kanlı ister fırtına gibi, ister mutlu ister hüzünlü olun - SensMe™ iki eksenli bir grafikten şarkılar seçmenizi sağlıyor.
  Daha fazla bilgi edinin - videoyu izleyin


  [​IMG] Müzik tanıma

  Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerini getirsin.
  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] Güzergahınızı izleyin

  İster yürürken ister koşarken - telefonunuzda GPS desteğine sahip bir spor uygulaması olan Tracker bulunmaktadır. Sürenizi, kat ettiğiniz mesafeyi ve harcadığınız enerjiyi telefonunuzun ekranında görebilirsiniz. Kendinizle de yarışabilirsiniz - Tracker önceki sonuçların kaydını tutar. Güzergahınızı seçmeniz yeterlidir, Tracker sizi desteklemek için yanınızda olacaktır!


  [​IMG] Yaşamınızı bloglayın

  Yaşamınızı resimler yoluyla paylaşın. Resim çekin, seçin, metin ekleyin, aileniz ve arkadaşlarınız için yayımlayın.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. W760 Şarkılarla doldurun Cevapları

soru sor

W760 Şarkılarla doldurun