W715 Tek tıklatmada online müzik

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. W715 Tek tıklatmada online müzik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Ses kalitesinde şampiyon

  Çığır açan netlikteki ses deneyimimiz Clear Bass, Clear Stereo ve birinci sınıf kulaklıklar en yalın halinde ses kalitesi sunar.  [​IMG] Online'ken hızlı çalışma

  Hemen online olmanız mı gerekli, yeni duyduğunuz şu grubu incelemek için mesela? W715 hem Wi-Fi™ hem de HSUPA turbo 3G'yi destekliyor.  [​IMG] Ruh hali ve hareket

  Salla ve değiştir, W715 telefonunuzu hareket ettirerek parça atlamanızı ve ses seviyesini ayarlamanızı sağlar. Ruh haline göre çalma listeleri oluşturmak içinse, SensMe™ özelliğini deneyin.

  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Yolu bulun - aGPS

  Bir daha hiç kaybolmayacaksınız. Telefonunuzda dahili aGPS var. Konum gösteren servisler, gideceğiniz yere giden yolları bulmanıza yardımcı olur. Ya da konum bilgisini resimlerinize ekleyin - coğrafi etiket fonksiyonunu kullanın.


  [​IMG] Berrak bir ses deneyimi

  İki Sony ses teknolojisi olan Clear stereo ve Clear bass, birinci sınıf bir kulaklıkta bir araya geliyor: W715 size sıradışı bir ses kalitesi sunuyor.


  [​IMG] YouTube™ ile uyumlu

  En sevdiğiniz klipleri tekrar tekrar izleyin. Video ile yakaladığınız eğlenceli bir anı daha geniş bir izleyici grubuna sunmak istediğinizde, herkesin görebilmesi için karşıya yükleyin. Telefonunuz YouTube™ ile tam olarak uyumludur.


  [​IMG] Shake Control (Salla ve değiştir)

  Melodinizi değiştirmenin kolay yolu: tek bilek hareketiyle müziğinizi kontrol edin. Salla ve değiştir, sadece telefonunuzu farklı yönlerde hareket ettirerek sonraki şarkıya atlamanızı veya öncekine geri dönmenizi sağlar.


  [​IMG] 3990 şarkı

  Seçecek çok şeyiniz olmasını sever misiniz? Telefon setinde 3990 şarkı (dosyalar eAAC+ kodlu, şarkılar 4 dakika kabul edildiğinde) depolanabilen 4 GB hafıza kartı vardır.


  [​IMG] Wi-Fi alternatifi

  Etkin noktalardaki hızlı İnternet bağlantıları için telefonunuzda Wi-Fi desteği bulunmaktadır.


  [​IMG] Video blogu

  Telefonunuzla birlikte kendi blog siteniz de olur. Öyleyse neden video eklemeyesiniz? Bir video klip çekin ve bir iki tıklamada sayfaya yükleyin.
  Learn more about video blogging


  [​IMG] Ruh halinize uygun çalma listeleri - SensMe™

  Tempoya ve ruh halinize göre çalma listeleri oluşturun. İster ağır kanlı ister fırtına gibi, ister mutlu ister hüzünlü olun - SensMe™ iki eksenli bir grafikten şarkılar seçmenizi sağlıyor.
  Daha fazla bilgi edinin - videoyu izleyin


  [​IMG] FM Radyo

  Havada müzik var - istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.


  [​IMG] DLNA paylaşımı

  Telefonunuzdaki DLNA desteği Wi-Fi üzerinden diğer elektronik cihazlara kablosuz olarak bağlanmanızı sağlar. Fotoğraflarınıza TV'nizden bakın - bağlanın, arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarın.


  [​IMG] RSS akışları

  Seçilmiş Web sitelerinden ve bloglardan son dakika haberlerini ve başka içerik öğelerini almak için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Yalnızca RSS akışına abone olun ve bilgilerin size ulaşmasına izin verin.


  [​IMG] HSUPA - önemli hız

  Telefonunuzun geniş banda yakın hızıyla Web'in keyfini çıkarın. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber veri kaynaklarını birkaç saniyede ekranınıza alın. HSUPA 3G'yi bir adım ileri götürüyor.


  [​IMG] Adımlarınızı sayın - Walk Mate

  Telefonunuzda önceden yüklenmiş olarak bir adım sayacı bulunur. Kolay kullanılabilen Walk Mate uygulaması gün boyunca etkin kalır. Attığınız adım sayısını ve günlük ortalama sağlık hedefinize ulaşmak için kaç adımınız kaldığını izler. Telefonunuzu cebinize yerleştirdiğinizde artık başlamaya hazırsınız!


  [​IMG] Yolu bulun - aGPS

  Bir daha asla kaybolmayacaksınız. Telefonunuzda dahili aGPS var. Google Maps™ ve Wayfinder gibi coğrafi konum kaynaklı servisler, gideceğiniz yeri bulmanıza yardım eder. Ya da konum bilgisini resimlerinize ekleyin - coğrafi etiket fonksiyonunu kullanın.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. W715 Tek tıklatmada online müzik Cevapları

soru sor

W715 Tek tıklatmada online müzik