W595 Müzikle geçirdiğiniz mükemmel anları...

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. W595 Müzikle geçirdiğiniz mükemmel anları... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Arkadaşlarınızı sevindirin

  Dahili stereo hoparlörlerle sevdiğiniz sesleri paylaşın. Veya stereo Paylaşım girişi aracılığıyla arkadaşınızın ek bir kulaklık kullanarak dinlemesini sağlayın.  [​IMG] Şarkılar depoda

  TrackID™ ile parçaları bulun ve satın alın. İçerdiği 2 GB bellek kartı 1900'e kadar parça depolayabilir (eAAC+ ile kodlanmış dosya olmaları durumunda).  [​IMG] Değiştirmek için sarsın

  Şarkıyı değiştirin, sesi yükseltin; bunları kolay yoldan yapın. Sarsıntı kontrolüyle hepsi için bileğinizin tek bir hareketi yeterli.

  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Walkman® telefon

  Sevdiginiz parçalari gittiginiz her yere, her zaman yayinizda götürün. W595 yalnizca bir cep telefonu degildir. Ayni zamanda tasinabilir bir müzik cihazidir.
  [​IMG] Shake Control (Salla ve Değiştir)

  Melodinizi değiştirmenin kolay yolu: Telefonunuzu sarsmanız yeterli. Sarsıntı denetimi etkin durumdayken, Walkman® tuşunu basılı tutup bileğinizi titretin. Parçanın değiştiği size bir titreşimle bildirilir; geçerli çalma listenizden rasgele yeni bir şarkı seçilir ve otomatik olarak çalınır.


  [​IMG] Müzik tanıma

  Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerini getirsin.
  [​IMG] Rock'n'roll oyunu

  Biraz harekete hazır mısınız? Telefonunuz Guitar Rock Tour™ da dahil, pek çok oyun önceden yüklenmiş olarak gelir. İstediğiniz zaman sahneye çıkın ve rock parçaları çalın.
  Guitar Rock Tour, ABD'de ve/veya diğer ülkelerde Gameloft şirketinin ticari markasıdır.


  [​IMG] Ruh halinize uygun çalma listeleri - SensMe™

  Tempoya ve ruh halinize göre çalma listeleri oluşturun. İster ağır kanlı ister fırtına gibi, ister mutlu ister hüzünlü olun - SensMe™ iki eksenli bir grafikten şarkılar seçmenizi sağlıyor.
  Daha fazla bilgi edinin - videoyu izleyin


  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] FM Radyo

  Havada müzik var - istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.


  [​IMG] Video blogu

  Telefonunuzla birlikte kendi blog siteniz de olur. Öyleyse neden video eklemeyesiniz? Bir video klip çekin ve bir iki tıklamada sayfaya yükleyin.
  Learn more about video blogging


  [​IMG] Adımlarınızı sayın - Walk Mate

  Telefonunuzda önceden yüklenmiş olarak bir adım sayacı bulunur. Kolay kullanılabilen Walk Mate uygulaması gün boyunca etkin kalır. Attığınız adım sayısını ve günlük ortalama sağlık hedefinize ulaşmak için kaç adımınız kaldığını izler. Telefonunuzu cebinize yerleştirdiğinizde artık başlamaya hazırsınız!
  22 Nisan 2011
  #1
 2. W595 Müzikle geçirdiğiniz mükemmel anları... Cevapları

soru sor

W595 Müzikle geçirdiğiniz mükemmel anları...