W302 İnce telefon. Geniş repertuar.

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. W302 İnce telefon. Geniş repertuar. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Müzik; en mükemmel haliyle

  Parça seçin veya şarkılarınızı rasgele çalın. Kendi müzik listelerinizi oluşturun. Walkman®, müziğinizi en iyi şekilde dinlemenizi sağlar.  [​IMG] Radyoyu ayarlayın

  İstediğiniz anda en son haberleri veya en sevdiğiniz radyo istasyonunu dinleyin. Handsfree'yi takın, FM radyoyu açın ve istasyona geçin.  [​IMG] Hareketi yakalayın

  Gülen yüzler, eğlenceli dakikalar, muhteşem manzara; tümünü dahili 2 megapiksel kamera ile yakalayın. Resimlerinizi herkesin görmesi için blog'unuza gönderin.

  [​IMG] Walkman® telefon

  Sevdiginiz parçalari gittiginiz her yere, her zaman yayinizda götürün. W302 yalnizca bir cep telefonu degildir. Ayni zamanda tasinabilir bir müzik cihazidir.
  [​IMG] Müzik tanıma

  Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerini getirsin.
  [​IMG] FM Radyo

  Havada müzik var - istasyonu ayarlayın ve zevkine varın. Telefonunuzda dahili bir stereo FM radyo vardır.


  [​IMG] Yaşamınızı bloglayın

  Yaşamınızı resimler yoluyla paylaşın. Resim çekin, seçin, metin ekleyin, aileniz ve arkadaşlarınız için yayımlayın.

  Resimli blog hakkında daha çok bilgi için tıklayın


  [​IMG] Hoparlör

  Hoparlörü etkinleştirmek için hoparlör moduna geçin. Artık telefonunuzu kullanmak için ellerinize ihtiyacınız yok. Üstelik yaptığınız konuşmayı yanınızdakilerle paylaşmak açısından da ideal bir yol.


  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] MMS

  Bulunduğunuz yerin fotoğrafını çekin, bir kutlama mesajı kaydedin ya da yazın, MMS özelliğine sahip herhangi bir telefona veya e-posta adresine gönderin. Resim, metin ve ses gönderin.
  [​IMG] PictBridge - doğrudan telefonunuzdan yazdırma

  Bilgisayarı ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını bir kenarda bırakın. Sadece telefonunuzu yazıcıya bağlayıp resim seçin ve yazdırın.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. W302 İnce telefon. Geniş repertuar. Cevapları

soru sor

W302 İnce telefon. Geniş repertuar.