W300i Genel Bakış...

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, Vince üyesi tarafından 26 Eylül 2006 tarihinde yazılmıştır. W300i Genel Bakış... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Mobil müziğe açılın
  W300i size kaliteli bir Walkman® müzik deneyimi vermek için tasarlanmış, küçük ve şık bir istiridye kabuğu müzik telefonudur. Depolama için 256MB Memory Stick Micro™ (M2™), stereo kulaklık, PC bağlantısı için USB kablo, Disc2Phone müzik yönetim yazılımı ve tabii ki W300i Walkman®. W300i'de 24 saat kaliteli eğlence için FM radyosu vardır. Müzik parçalarınızı sıralayın ve ritme ayak uydurun.  Müzik aksesuarları
  W300i Walkman® telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanın. Evdeki müzik setinize, taşınabilir hoparlör sistemine veya stereo kulaklığınıza bağlayın W300i aygıtınız için her çeşit müzik aksesuarı sunulmaktadır.  Çok yönlü cep telefonu
  W300c, ihtiyaçlarınızla birlikte gelişir. Basit telefon aramaları ve metin mesajlarından dahili kameraya, PC bağlantısına, müzik çalara kadar uzanan birçok özelliğiyle bugünün ve yarının telefonudur.


  Kolay kameralı telefon
  Özel anları sonsuza dek saklamak istiyorsanız W300i buna hazır Kamerayı açmak için kamera düğmesine bir defa basın ve resim çekmek için yeniden basın. Telefona kaydedilen resimler geniş ana ekranda rahatlıkla görüntülenebilir ve küçük resim fotoğraf albümü zaman çizgisine göre düzenlenir. W300i başka bir telefona veya e-posta adresine fotoğraf veya video klibi göndermenizi sağlar.

  Geliştirilmiş performans
  W300 size en iyi görüntülemeyi sağlamak için mükemmel netlikte, 262.144 renkli bir TFT ekrana sahiptir. Web'de sörf yaparken, otomatik olarak sizin gereksinimlerinize uygun hale getirilmiş tam Web sayfaları görüntüleyebilirsiniz. Bulunduğunuz her yerde sevdiğiniz Web sitelerini ziyaret edin. W300'ünüz ve PC'niz arasında görüntü ve müzik taşımak istediğinizde, USB kablosunu (kitin içinde verilmiştir) takın ve sürükle ve bırak işlevinin keyfini çıkarın. Ayrıca Bluetooth™ kullanarak diğer telefonlara da görüntü gönderebilirsiniz.

  26 Eylül 2006
  #1
 2. W300i Genel Bakış... Cevapları

 3. msn yüklenebiliomu bu telefona ya bilen war mı ?
  7 Ekim 2006
  #2
 4. paylaşım için tşkler...
  8 Ocak 2007
  #3
soru sor

W300i Genel Bakış...