Vps Sunucu Teknoloji

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 18 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır. Vps Sunucu Teknoloji hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]


  Konu: Vps Sunucu Teknoloji


  Hizmetleri: Web Hosting – Reseller Hosting – Bayi Hosting - Sunucu - Vps - Vds - Cloud Sunucu Kiralama, Kurumsal Mail ve Uzaktan Yedekleme Hizmetleri


  Site: https://www.vpssunucu.com.tr


  Açıklama;


  Vps Sunucu Teknoloji, kesintisiz hizmet ve sağladığı koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sektörde adından söz ettiren bir kuruluştur.


  Vps Sunucu Teknoloji, 2015 yılında müşterilerimizin memnuniyeti en önemli başarımızdır, sözüyle web hosting ve alan adi tescil hizmeti sağlayan kuruluşlar arasında yer almaktadır.


  Vps Sunucu Teknoloji, şirketi T.C. Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından onay alarak ticari amaçla hosting hizmeti veren firmalar listesinde yerini almıştır.


  Misyonumuz

  Yurtiçi ve yurtdışında hosting alanındaki lider firmalardan biri olmak, her müşterisini "tek" müşterisiymiş gibi değerlendirerek, ihtiyaçlara yönelik en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata sağlamaktır.


  Vizyonumuz

  Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.


  [​IMG]
  18 Aralık 2015
  #1
 2. Vps Sunucu Teknoloji Cevapları

soru sor

Vps Sunucu Teknoloji